Technológie

Hráč Pokemon Go dosiahne úroveň 47 za sedem mesiacov

Publikovaný: 2023-04-30T19:29:29

Aktualizované: 2023-04-30T19:29:40

Hráč Pokemon Go Dosiahli úroveň 47 sedem mesiacov po tom, čo začali hrať v deň Sober Journey.

Pred dvoma rokmi sa používateľ Pokemon Go stal prvým trénerom v histórii, ktorý dosiahol úroveň 50 počas streamu Twitch. Tento úspech prichádza po tom, čo Niantic v roku 2020 zvýšil limit úrovne zo 40 na 50. Odvtedy veľa hráčov dosiahlo významné míľniky.

V tomto prípade hráč Pokémon Go začal hrať mobilnú hru v ten istý deň, keď začal svoju cestu k triezvosti. Za sedem mesiacov sa im podarilo vyliezť na 47 úrovní, čo niektorých viedlo k presvedčeniu, že podvádzali.

Článok pokračuje po inzeráte

Tréner Pokemon Go dosiahol úroveň 47 za sedem mesiacov

Používateľ Redditu na subreddite Pokemon Go leahsero Zverejnili svoj záznam Dosiahne úroveň 47 O pol roka. OP začali hrať Pokemon Go v deň, keď začali svoju triezvu cestu. V reakcii na to, že Leesero tak rýchlo zasiahol úroveň, ich niektorí kolegovia tréneri obvinili z podvádzania.

„Obvinení sú len želé,“ napísal Quantum Lifeform. „Myslím tým, že som príliš zaneprázdnený a nemám dostatok zastávok a telocviční, aby som tak rýchlo drel. Gratulujem!“

Článok pokračuje po inzeráte

Iní hráči Pokémon Go prezradili, že im trvalo roky, kým získali toľko skúseností. Jeden fanúšik však poukázal na to, o koľko je teraz vyrovnanie jednoduchšie ako pred siedmimi rokmi.

„Je to rýchle, ale pre ľudí, ktorí začínajú dnes, je to naozaj jednoduché, ak sú na správnom mieste a umiestnení,“ vysvetlil jackm315ter. „Pre každého, kto začal v roku 2016, to bola ťažká hra bez skúšok, bez nových pokémonských telocviční, bez spoločenských dní, ale teraz je to iný príbeh.“

Článok pokračuje po inzeráte

leahsero dosiahol úroveň 43 za štyri mesiace pred pristátím na úrovni 47. Za ten čas navštívili viac ako 25 000 PokéStopov, prešli viac ako 2,5 000 kilometrov a chytili 53 000 Pokémonov.

Zainteresovaní tréneri môžu aktualizovať cestu leahsera na svojom účte Reddit a zistiť, kedy dosiahnu úroveň 50.

READ  Tunikin oficiálny líščí plyšák je smiešne rozkošný

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close