Technológie

Hráči ‚Fortnight‘ čelia 90-minútovým radom na sezónu 2, tu je dôvod

Štrnásť dní Kapitola 3, Sezóna 2 Tentoraz nie veľmi hladký začiatok. Aj keď boli servery dnes ráno v prevádzke, hráči objavili niekoľko dlhých čakacích časov, ktoré predtým Fortnight nevideli, a Epic zverejnil správy o tom, čo sa deje.

Keď sa servery pred niekoľkými hodinami spustili, pokúsil som sa prihlásiť na pravej strane a okamžite ma zasiahlo 75 minút vo fronte. Trvalo 75 minút, kým sa mi podarilo dostať dovnútra, keď odpočítavanie skončilo. Zahral som si nejaké hry, vyšiel von, uvedomil som si, že sa chcem vrátiť a niečo si skontrolovať, a teraz, Bam, začali 90-minútové fronty.

Epic vydal nasledujúce vyhlásenie o tom, čo sa deje:

Hovorí sa, že sezóna sa „oficiálne nezačala“ až pred dvoma hodinami, ale začala. Ak môžete ísť dovnútra, môžete hrať hry, kupovať si bojové pasy a vidieť všetok nový obsah. Niečo sa stane, keď nemôžu získať dostatok serverov, aby sa zmestili všetci, takže každý sa zasekne pri hľadaní miesta na niektorých serveroch, ktoré používa. Môcť Bude otvorené.

Moje odporúčanie je, že akonáhle ste prihlásení, z akéhokoľvek dôvodu neodchádzajte, pretože môžete čeliť dlhšej rade, keď sa vrátite a budete si musieť celú vec odsedieť. Viem, že časy v rade môžu niekedy v takýchto situáciách skákať, ale z toho, čo som videl, musíte každú minútu sedieť a čakať, a to nie je najlepšie, ak chcete hru hrať tento víkend. Neviem, či Epic mohol zmeniť svoju pasívnu politiku, aby vyhnal ľudí z hry na dlhý čas nič nerobenia.

Sezónne vydania Fortnite sú v týchto dňoch vo všeobecnosti veľmi pravidelné, ale po oprave o 3:00 ráno bolo zvláštne vidieť, že je to také problematické. Dúfam, že sa to čoskoro vyrieši, ale dovtedy vám navrhujem, aby ste sa teraz postavili do radu a medzitým začali hrať niečo iné, pretože toto je veľmi dlhé čakanie a bude pokračovať len v niekoľkých regiónoch. Vstaňte a pokúste sa dostať sami seba.

Nasleduj ma na Twitteri, Webové svetlo, Facebook A Instagram. Prihláste sa na odber môjho bezplatného týždenného spravodaja so súhrnným obsahom, God Rolls.

Zober si moje sci-fi romány séria Herokiller A Trilógia zrodená zo Zeme.

READ  Podozrivý z vakcíny Noel Gallagher si je istý, že jeho lekár dostane Govta

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close