Technológie

Hráči Splatoon 3 označení „cheats“ za zneužitie špeciálnych zbraní

Obrázok: Cez Nintendo / Splatoon Wiki

Splatoon 3 Hra, v ktorej je úspech mimoriadne sladký, najmä preto, že môžete hrať s hráčmi online a hráčom netrvá dlho, kým objavia výhody v hre. V Japonsku sa niektorí hráči nazývajú „cheatmi“ za zneužitie špeciálnej zbrane „Tenta Missiles“.

Silikón Japonskí hráči vyjadrili svoju frustráciu nad problémom, ktorý je na Twitteri trendom. Tento exploit existuje už od spustenia hry, ale zdá sa, že existuje špecifická stratégia, ako z tohto triku vyťažiť maximum.

Rakety Tenta sú obvyklou voľbou, pretože môžu nepretržite strieľať na nepriateľov na krátku dobu. Zdá sa však, že špeciály hráčov sa dobíjajú okamžite, čo znamená, že môžu na ostatných strieľať salvy atramentu.

Tu sú dva príklady exploitu v akcii, ktoré ukazujú, že na spustenie tohto exploitu boli použité rôzne špeciálne:

Tento problém sa na sociálnych sieťach stal tak rozšíreným, že „チーート“, čo v preklade znamená „podvádzať“, je na Twitteri trendom popri Splatoon 3. Momentálne nie je jasné, či ide o chybu v hre. Ich výhodou, ale nevieme si predstaviť, že zostane dlho nepovšimnutá.

Bude zaujímavé sledovať, či sa to využije na víkendovom Splatfeste, ktorý v mnohých regiónoch začne už čoskoro. Dajte nám vedieť, v ktorom tíme ste!

Zažili ste tento exploit online v Splatoon 3? Dajte nám vedieť!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close