Technológie

Hráči Warsonu milujú tajnú transformáciu patchu zo sezóny 4 na pohyb zipline

Hráči spoločnosti Warson môžu teraz používať Ziplines súčasne so svojimi spoluhráčmi. Hráči boli potešení, že videli tohto nespočetného mechanika, keď sa sezóna rozprestierala na štyroch znovu načítaných opravných živých serveroch.

Obnovená Warson Season 4 je naživo a s touto aktualizáciou prišlo veľa zmien v hre, ktorú všetci poznáme a milujeme. Jedna z najväčších zmien zostala nepovšimnutá, pretože poznámky o patche vydané softvérom Raven boli pôvodne vynechané.

Vymenený mechanik Warson Zipline

Komunita sa o tom dozvedela, keď „aur0n“ zverejnil klip na Warsonových titulkoch, ktorý ukazuje nového mechanika, ktorý dokáže na Gipline povoliť viac ľudí súčasne.

Ako môžete vidieť v klipe, všetci traja hráči sa dokázali dostať presne tak, ako sa osoba pred nimi dostavila na zipline. Predtým museli hráči počkať, kým sa ich spoluhráč alebo súper dostanú na prvé miesto, aby mohli sami využiť. Pripojenie, ktoré predtým trvalo 20 sekúnd, je teraz hotové iba za päť sekúnd. Skrátenie času o takmer 75% umožní tímom hrať oveľa rýchlejším a agresívnejším tempom.

Dôchodok ‚dknisle1‘, „Toto by mohla byť najväčšia zmena v súvislosti. Môže to zmeniť hru, najmä v ATC.“

Ďalší redaktor, Boxstirp, uznal, že „táborníkom ATC Tower sa to nepáči. Teraz by bola zábava tlačiť. „S touto zmenou bude veľmi ťažké udržať dole tímovú vežu.“

Má to tiež zásadný vplyv na renesanciu. Niektoré budovy, napríklad väzenský blok a továreň na Novu 6, majú horolezcov. Strechy týchto budov sú spoločnými táboriskami pre skupiny a teraz tímy spolupracujú na tom, aby boli tieto budovy úspešné.

Od vydania tejto opravy Warson Daves v tweete potvrdil, že ide o zámernú zmenu a nie o kameň úrazu, čo znamená, že tu zostáva. Raven aktualizoval Patch Notes, aby pridal zmeny softvéru.

Ostatní hráči sú touto zmenou spokojní, ale myslím si, že Warson môže k tomuto aspektu pridať ešte viac. „Henriquezchins“ na Twitteri je veľmi vzrušujúci, ale môže ísť až po pás, keď dôjde k zipline.

READ  Taiwan má do Litvy dodávať policajné drony a prikrývky

Táto zmena už nejaký čas zaujíma komunitu Warson a určite by mohla mať zásadný vplyv na tempo hry.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close