Zábava

Hviezda Van Damme (60) chváli svoju manželku, ale … Celé roky ju podvádza so sexi Ukrajinkou!

Jean-Claude Van Damme sa narodil 18. októbra 1960 v Belgicku. Keď mal 10 rokov, jeho otec ho dal na karate, čomu sa neskôr profesionálne venoval. Postupom času pribúdali ďalšie bojové umenia. Keď mal 16 rokov, prekvapivo sa začal venovať baletu. Chcel svojej matke urobiť radosť, ale zároveň sa zlepšili jeho gymnastické schopnosti.

Zdroj: Univerzálne obrázky

Okrem úspechov v bojových umeniach túžil Van Damme dobyť Hollywood. Jeho začiatky neboli vôbec ľahké. Film Krvavý šport možno považovať za prelomový. Hoci bol Jean-Claude za svoj výkon nominovaný na Zlatú malinu, zaujal natoľko, že sa jeho kariéra začala uberať správnym smerom.

Medzi ďalšie filmy patria Karate Tiger, Double Hit, Universal Soldier, Kickboxer, Duel of Honor, Legionnaire a Expendables 2.

Hviezda Van Damme (60)

Zdroj: SONY

V roku 1995 sa zistilo, že Van Damme mal problémy s drogami. Pripustil tiež, že trpí manickou depresiou a médiá tiež uviedli, že dáva prednosť výstredným sexuálnym praktikám.

Van Damme bol ženatý päťkrát a má dvoch synov a dcéru. V rokoch 1987-1992 sa oženil s kulturistkou Gladys Portugues. V lete 1999 si pár opäť sľúbil lásku a vernosť.

Zaujímavosťou je, že brunetka mala koncom septembra narodeniny. Pri tej príležitosti jej Jean-Claude zablahoželal aj na sociálnej sieti Instagram. „Všetko najlepšie k narodeninám, môj anjel strážny,“ napísal spoločnú fotografiu z minulosti. Napríklad ruka v ruke sa objavili napríklad aj minulý rok na filmovom festivale v Cannes.

Jean-Claude Van Damme

Zdroj: Instagram

Van Damme však už 11 rokov tvorí pár s Ukrajinkou menom Alena Kaverina. Zaľúbenci sa stretli v Thajsku. Keďže sa však herec stále prezentuje ako ženatý muž, svoj vzťah so sexi blondínkou tají. Dvojica sa momentálne nachádza v Paríži, kde herec nakrúca svoj nový film.

Alena Kaverina je milenkou slávneho Van Damma asi 11 rokov.
Alena Kaverina

Zdroj: Instagram

Alena Kaverina očarila slávneho herca. Niet divu.
Alena Kaverina

Zdroj: Instagram

READ  Keď sa Meghan vráti do filmového biznisu, prevráti veľa! Budete vypadávať z jej poplatku - Star Cases - Cocktail

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close