Technológie

Hype pre Grand Theft Auto: Trilógia je vysoká, máte ju v pláne na zmenu?

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition Získavanie Podrobnosti oficiálneho vydania, S trailerom a množstvom obrazoviek určite jedinečná a dominantná novinka na víkend. Možno na rozdiel od očakávaní je vizuálna zmena o niečo viac ako len obyčajný zvýrazňovač, scény sú známe, ale nepochybne nové. To neznamená, že vizuály novovytvorených hier v roku 2020 budú nesprávne, najmä preto, že postavy majú hranatý vzhľad z minulých generácií.

Oficiálne informácie poukazujú na kľúčové zmeny Kamble, čo znamená viac ovládacích prvkov s tým, čo hráči vedia Gta v. Napriek tomu odporúčame, aby tieto aktualizácie kontroly boli v poriadku; Možno máte pekné spomienky na pôvodnú ‚3D‘ GTA trilógiu, no patria do svojej doby a netreba ich nejako zvlášť cítiť. Hladký Hrať teraz. Možno to napraví trilógia, ktorá je určite jednou z veľkých skúšok, ktorým čelí.

Ďalšou otázkou je, ako to bude naskladané na vypínači. Keďže sa zameriavame na 30 snímok za sekundu na systéme Nintendo, nemyslíme si, že je obzvlášť poburujúce povedať, že to uvidíme, ak budú predchádzajúce správy presné. Bol použitý neskutočný engine, Čo naznačuje určitú opatrnosť. Aj keď Unreal Games určite dokážu bežať na switchi, systémová knižnica je tiež plná zlých portov, kde rôzne opakovania stroja nefungujú dobre s hardvérom. Dúfame, že obrovské množstvo zdrojov, ktoré má Rockstar k dispozícii – a vedomie, že švajčiarske vydanie by mohlo byť veľkým predajcom – zabezpečia, že starostlivo aktualizovaná verzia príde v hybride.

Obrázok: Rockstar

Z hľadiska detailov vydania je rozdelený medzi eShop a maloobchod. Digitálna / eShop verzia nie je ďaleko 11. novembra, Kto má rád fyzikálnu verziu, bude si musieť počkať 7. december. náklady 49,99 / 59,99 USD, Aj keď je Tri Keď je veľkosť súboru 25,4 GB, samozrejme hry v balení; Budeme musieť počkať a uvidíme, či Rockstar zvolí prepínač dostatočne veľký na to, aby pojal celý balík, alebo si vynútil nútené sťahovanie. O aktualizácie sa postaráme my.

READ  Súd pozastavuje časť slovenského zákona o telefónnom dohľade v boji proti šíreniu vírusu

Pre niektorých bude vydanie tejto trilógie návratom k starým klasikám a pre mnohých bude nepochybne odrážať prvé hranie týchto ikonických hier. Sme zvedaví, odkiaľ v týchto kategóriách prichádzate, takže sledujte prieskumy a komentáre nižšie – bude to váš novembrový (eShop) alebo december (telo)?

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close