Zábava

Iba pre silné žalúdky! Slovenská speváčka šokovala fanúšikov: Znetvorená tvár a … Prišla o vlasy

Našťastie, spomínaný záber je iba šikovným promom tvorcov nemecko-českého filmu Syn hriechu. Vznikol v roku 2017 a včera večer ho prvýkrát odvysielala televízia Markíza. Veronika Strapková v ňom hrala jednu z ústredných úloh. Umelkyňa je u našich absolventov vnímaná predovšetkým ako speváčka, absolvovala však štúdium na VŠMU v odbore dramatické herectvo. V čase, keď bola čerstvou absolventkou, prihlásila sa do niekoľkých kastingových agentúr a po chvíli ju oslovili, takže skúsila šťastie na konkurze, a vyplatilo sa.

Vo filme získala rolu matky hlavnej hrdinky. “Bola to moslimka, ktorá pracovala ako bylinkárka a liečiteľka. Svojho syna vychovávala sama a v dedine ju milovali. To sa však nepáčilo vtedajším normám cirkvi a po pokuse o znásilnenie zo strany mních, moja postava bola odsúdená na smrť. To videl aj hlavný protagonista a ovplyvnilo to celé jeho ďalšie pôsobenie vo filme, “ Veronika pre portál vysvetlila markiza.sk.

Veronika Strapková účinkovala vo filme Syn hriechu
Iba pre silné žalúdky!

Zdroj: Red Arrow International

Veronika musela byť takto hotová v maskérni
Iba pre silné žalúdky!

Zdroj: archív VS

Vo filme ju upálili, čomu sa nakoniec musel vyrovnať kostým a jej vzhľad. Tím šikovných umelcov teda zmenil krásnu brunetku na upravenú ženu, na ktorú sa naozaj ťažko pozerá. Jej tvár je krvavá, ošúchaná a na chvíľu stratila hrivu. “Kamufláž bola v poriadku, až na jeden deň, keď sme natáčali to pálenie, trvalo to až šesť hodín. Mal som vtedy plešinu a krátky zostrih. Som za to rád, pretože inak by ma museli ostrihať vlasy. Mali však skvelý tím, ktorý to urobil veľmi dôveryhodne, “ povedala talentovaná speváčka, ktorá na tento zážitok určite nezabudne.

Pohľad na Veroniku je mimoriadne odpudzujúci
Iba pre silné žalúdky!

Zdroj: archív VS

READ  Angelina Jolie vzala deti na večeru: Ach, ako sa dostala preč

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close