šport

Ich láska už dávno skončila, ako sú na tom dnes kvôli Marlonkovi? Peter Sagan hovoril o svojom vzťahu s Katkou

Správa o ich odlúčení všetkých prekvapila, ale pár sa stále snaží udržiavať dobré vzťahy, pretože sú rodičmi a dieťa je pre nich dôležitejšie. A čo má vo svojom živote nová malá Marlon?

Niet jediného fanúšika Petra Sagana, ktorý by si nepamätal aspoň jeden zubatý okamih zo svadby s milovanou Katkou. Bola to veľká oslava aj po narodení jeho syna Marlona, ​​ktorý je otcovým miláčikom. Osud to však chcel inak a namiesto rodinných starostí sa dnes Katka a Peter rozhodujú, ako spojiť Vianoce rozvedených rodičov.

Spoločná dovolenka vďaka pandémii

Koronavírus narušila v posledných mesiacoch životy mnohých športovcov. Práve kvôli nemu museli tento rok presunúť milovanú Tour de France, ktorej hviezdou je už niekoľko rokov Peter Sagan.

Druhá vlna prišla do Európy na konci jesene a zmenila ďalšie plány nášho cyklistu. Pôvodne bol so svojím tímom momentálne na sústredení v Rakúsku. Ale pretože aj tam je situácia zlá, musel zostať trénovať v Monaku, kde má trvalé bydlisko.

To však prinieslo Petrovi jednu nečakanú výhodu. Aj keď je v tomto období tradične veľmi zaneprázdnený, teraz mohol konečne zostať v blízkosti svojho syna. V tomto kniežatstve zostali žiť aj Katka a Marlon, takže Sagan môže dohnať všetky zvyšky minulosti.

Keďže v najbližších týždňoch nemá opustiť Monako, všetko nasvedčuje tomu, že ich strávi so svojou rodinou.

Marlon už začínal chodiť do škôlky

Koniec roka bude nepochybne pre Petra Sagana veľmi šťastný. Podľa najnovšieho rebríčka je momentálne najlepšie zarábajúcim cyklistom na svete.

Takže aj keď sa mu na Tour de France nepodarilo obhájiť zelený dres, môže sa z tohto prvenstva aspoň tešiť. Veľmi sa teší aj z malého Marlona, ​​ktorý v tomto čase už nastúpil do škôlky.

READ  Slovenská Fortuna liga a postavy tvoria existujúci vzťah

„Keďže som otec, mám oveľa viac povinností, ale je to ten najkrajší dar, aký mi život mohol dať. Tento rok začal chodiť do škôlky, je to pre neho nová vec, ale zvláda to veľmi dobre,“ uviedol Sagan v rozhovore pre taliansky web. Tuttobiciweb.it.

Obavy má najmä Katka

V rozhovore sa vyjadril aj k aktuálnemu vzťahu s bývalou partnerkou Katkou. Aj keď sa pár rozišiel už dávno, ešte nie sú oficiálne rozvedení. Peter Sagan dokonca pripustil, že ich vzťah je vynikajúci, pretože chcú vychádzať dobre, najmä kvôli svojmu synovi.

Takto môžu vytvárať ideálne podmienky pre krásne detstvo. Keďže jazda na bicykli vyžaduje veľa času na bicyklovanie, hlavná starostlivosť o jeho syna je na Katke. Sagan si na neho nájde čas, kedykoľvek mu to povinnosti dovolia. A práve také nečakané darované chvíle sú pre nášho úspešného športovca veľmi cenné.

Bude Marlon cyklistom?

Jablko opäť nepadlo ďaleko od stromu a malý Marlon už išiel v šľapajach svojho otca. Peter dokonca prezradil, že má ešte väčší talent ako on.

Jeho syn už jazdil bez kolies, aj keď ešte nemal tri roky. Podarilo sa mu to až o šiestej. Preto by si niekto mohol myslieť, že Sagan teraz začne pracovať na svojej kariére a bude ho v tomto športe podporovať.

„Bicyklovanie je mimoriadne náročné. Voľba však bude len na ňom. Ak chce byť bežcom, podporím ho v tom,“ prekvapil náš najlepší cyklista. Sám si je veľmi dobre vedomý toho, čo ho stálo vybudovanie takej úspešnej kariéry, takže syna nechce do ničoho tlačiť a necháva mu voľnosť.

Zahraničné celebrity, ktoré aj tento rok oslavovali Deň vďakyvzdania, si teraz užívajú chvíle s rodinou a blízkymi.

Známe osobnosti tento rok slávili aj Deň vďakyvzdania v kruhu rodiny

READ  Dina Asher-Smith bola po sklamanom finále svetového behu na 100 m zmätená

Deň vďakyvzdania si užil dovolenku s rodinou

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close