Technológie

Ikea’s Swedish House Mafia sa skutočne začne predávať budúci mesiac

Gramofón Ikea bol vyvinutý v spolupráci s hudobnou superskupinou Swedish House Mafia Do predaja ide 1. októbra. Celé čierne zariadenie vyzerá prekvapivo minimálne a bude vás stáť 159,99 dolárov, keď sa dostane do obchodov ako je bludisko Ikea.

Súčasťou je gramofón Over-the-top limitovaná edícia Ikea (po švédsky „unlimited“) kolekcia, ktorá zahŕňa rovnako modernú stoličku, stôl, LED pracovnú lampu, stojan na platne, stojan na notebook a policové diely. Ikea Držiteľa rekordu prvýkrát oznámili v júni, označuje druhý pokus výrobcu nábytku o výrobu a predaj gramofónu. Je to gramofón Pracoval v roku 2018 Nikdy sa nepredávalo, ale tentoraz sme dostali skvelý pokus o získanie zariadenia.

Elegantný O-limited gramofón je napájaný cez USB-C.
Obrázok: Ikea

Gramofón sa nedodáva so vstavanými reproduktormi, čo znamená, že ho musíte pripojiť pomocou RCA kábla. to je vykonám Dodáva sa však so vstavaným predzosilňovačom, takže ho aspoň nemusíte kupovať samostatne. Ikea uvádza, že je kompatibilný s gramofónom ENP Bluetooth reproduktor (hoci cez káblové pripojenie) a napájané cez USB-C, aj keď si budete musieť poskytnúť vlastnú nabíjaciu kocku. Niektoré ďalšie veci, ktoré treba poznamenať, sú, že gramofón je poháňaný remeňom, má vymeniteľnú kazetu AT3600L s kužeľovým diamantovým hrotom a podporuje dve rýchlosti 33 a 45 ot./min.

Aktualizované 12. septembra, 9:40 ET: Aktualizované pridaním, že Record Player sa začne predávať 1. októbra.

Aktualizované 12. septembra o 14:52 ET: Aktualizované o ďalšie technické podrobnosti o gramofóne.

READ  Maloobchodná krabica Google Pixel 6A má mať nový dizajn podobný Pixelu 6

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close