Technológie

Infinity Ward odstránil všetky vozidlá z Call of Duty: Warzone kvôli chybe

Iba na vlastnú päsť.

O zložitosti dnešných hier niet pochýb, a závady sa preto často vyskytujú aj po tisíckach hodín, ktoré hry strávia testovaním kvality. Nová závada, ktorá sa objavila v hre Call of Duty: Warzone, však prekročila status neškodnosti a stala sa veľmi vážnou.

O čom to je? Keď vyzdvihnete vozidlo a odnesiete ho na konkrétne miesto na mape Warzone, uvidíte tradičnú správu „návrat do bojovej oblasti“, ktorá je celkom štandardná. Ale keď to urobíte na konkrétnom mieste vo Warzone (video nižšie), odpočítavanie, ktoré vám umožní vrátiť sa na mapu, zamrzne.

To vám umožní pokračovať v cestovaní po bežne neprístupných častiach mapy, ale nemôžete vystúpiť z vozidla. A aby toho nebolo málo, po čase sa zápas Warzone jednoducho skončí. A pre všetkých hráčov v hale.

Táto situácia si vyžadovala pohotovú odpoveď od Infinity Ward. Vieme si predstaviť trolla v každom zápase, ktorý by túto chybu zneužil. Štúdio sa rozhodlo dočasne odstrániť vozidlá zo všetkých zápasov Warzone, kým nebude z hry odstránená závada. Netrúfame si odhadnúť, kedy to bude.

Zdroj: Eurogamer

Páči sa vám tento článok? Zdieľaj to!

READ  Hromadný efekt je viac než len grafické zväčšenie objektívu remaster - ale je to dobré?

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close