Hlavné správy

Informoval o tom poslanec mesta Bratislava Adam Berka

Poslanec mesta Bratislavy Adam Berka oznámil, že bol pozitívny na koronavírus. Nevie, kde sa nakazil, ale pred prvými príznakmi navštívil niekoľko kultúrnych podujatí v bratislavských spoločnostiach.

Berka (uchádzajúci sa o PS / Spoločne) tiež tvrdí, že mal problémy s testom. „Inkubačná doba je 14 dní, počas ktorých som bol schopný ochorieť a šíriť ho kedykoľvek. Bol som v meste niekoľko dní v rade, medzi ľuďmi, v niekoľkých baroch, v jednom klube a v jednom konkrétne som bol v Bukowskom 13. augusta, vo WAX 13. augusta v hip-nádeji, v Luna bare v piatok 14. augusta, v Baudelaire bare 13., 14. augusta, hovoril som s ľuďmi na ulici, tancoval som v uzavretom v Lunách av sobotu som išiel na Flaam fest v Nitre, “napísal na Facebooku.

„Test som si objednal hneď ako som bol chorý, na základe vašich odporúčaní som sa zaregistroval na webe. Nanešťastie som ešte nedostal konečný termín na vyzdvihnutie. Vo štvrtok som preto test absolvoval bez objednávky, urobili tak zadarmo pre mňa v Kramároch som čakal iba hodinu. Výsledky som dostal po 2 a pol dňoch, teraz v noci. A to nás privádza k problému, ktorý mnohí od vypuknutia pandémie zdôraznili. málo testujeme, máme dobré výsledky ako krajina. Máme však aj dobré výsledky, pretože robíme málo testov v kombinácii s minimálnymi opatreniami na zabránenie šírenia vírusu. ““

READ  Slovensko odškodní rómske obete policajnej brutality po deviatich rokoch súdneho konania

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close