šport

Iný rok, ten istý scenár, aký porazila Kanada vo svetových juniorkách

Obsah článku pokračoval

V roku 2008 dostal Steve Mason odstávku s 22 úsporami. V roku 2017 musel Connor Ingram urobiť všetkých šesť úspor a v roku 2019 zastavil Zlatý bod 20. 19-ročný Levy tentokrát videl iba 18 rán – prvé štyri, druhé štyri a tretí bol jeho druhým štartom pre napínavých 10 Kanadu. Iba Chromiac, výber piateho kola Los Angeles Kings do roku 2020, ktorý hral v minulej sezóne v Kingstone, roztrhol skríningovú strelu okolo Levyho, keď dosiahol svoj životný rekord 15: 1 proti Slovensku. Prekonali skóre 75: 16 a v roku 1999 dosiahli vo Winnipegu bezbodovú remízu.

Bolo to jedinýkrát, čo Kanada vyhrala 0: 0.

Po tom, čo Kanada v druhý sviatok porazila Nemecko 16: 2, je teraz 2: 0, zatiaľ čo Slovensko, ktoré na Štedrý deň zvíťazilo nad Švajčiarskom 1: 0, je teraz s dvoma celkovými gólmi 1: 1.

Levy ignoroval prianie Heavyho narodenín a ukázal Buckovi, že našiel skôr svoje rukavice alebo remienky ako tortu a sviečky.

“Na telefón som veľmi nechodil (pozdravy pred zápasom) த்த் Prebudil som sa, zjedol raňajky, zameral som sa na hru a potom som odpovedal na moje pozdravy k narodeninám.” To, že som tu, je skvelým darčekom k narodeninám, “uviedol Levy, ktorý je určite číslom jeden v zápasoch proti Švajčiarsku a Fínsku a bude v každom kole. Natáčanie všetkých táborových rečí o Goldingu v Kanade môže byť slabinou.

„Stále o tom hovorte … Devon nám nepochybuje o jeho hre,“ zasmial sa kanadský tréner Andrej Durigni, keď sledoval, ako ide dlhým smerom bez akýchkoľvek výstrelov, ale dobre zachránil 16-ročného krídelníka Juraja Slavkowského, na zvýraznenie Kanady mu zostáva 10 sekúnd. Kto by mohol byť najlepším 10 výberom v pripravovanom koncepte do roku 2022.

READ  Profil vstupného draftu do roku 2021: Značka Clark (D)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close