šport

Inzerované na videách majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji

Vo videách hovoria fanúšikom zo zahraničia, že Slovensko má veľa ponúk.

Sajfa, známy slovenský moderátor, vedie ľadové stretnutie s mnohými cudzincami žijúcimi na Slovensku. Pozývajú fanúšikov hokeja v ich vlastných jazykoch a ústnym podaním, aby si vychutnali atmosféru tohtoročných majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji IIHF, ktoré hostí Slovensko.

Krátke videá, v ktorých cudzinci zastupujú všetky krajiny zúčastnené na šampionáte, propagujú rôzne scény v dvoch veľkých slovenských mestách Bratislava a Kozulin, kde sa súťaže budú konať.

„Fanúšikovia najskôr vycestujú na hokej za hokejom na Slovensko, ale naša krajina im môže ponúknuť oveľa viac,“ uviedol Luke Donoval, marketingový manažér majstrovstiev sveta IIHF v ľadovom hokeji 2019, citoval web HockeySlovakia.com.

Video //www.youtube.com/embed/xmvj507vU1o

16 videí v rôznych jazykoch

Na vylepšenie krás Bratislavy a Kozisu bolo urobených 16 videí. Vytvorila ich Rada pre cestovný ruch Bratislava (PDP) v spolupráci s reklamnou agentúrou Victor Leo Burnett, slovenskými organizátormi majstrovstiev sveta Visit Kosys a v ľadovom hokeji.

„Videá sa často používajú na sociálnych sieťach, ale IIHF o ne prejavila záujem,“ uviedol Donoval, ktorý citoval Hokislovakia.com.

Video //www.youtube.com/embed/AkNXjT1YHvo

Šesť z ôsmich videí zväčšených v Bratislave bolo natočených v angličtine, existujú však aj videá v češtine, ruštine, taliančine, nemčine a ďalších jazykoch. Ďalšie videá získate kliknutím na ikonu Tu Bratislava a Tu Kosisovi.

Okrem videí organizátori pripravujú aj špeciálne mapy pre fanúšikov ľadového hokeja.

Svetový šampionát IIHF v ľadovom hokeji 2019 sa začína 10. mája 2019 a končí sa 26. mája 2019.

Video //www.youtube.com/embed/Meb58bYDNls

19. februára 2019 o 13:57 | Zostavené zamestnancami publika

READ  Kyrgios - Ferreira Silva naživo vysielali a predpovedali na Australian Open 2021

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close