Technológie

iPhone 12 prinesie iba 64 GB úložisko. IPhone 12 Pro bude mať v základni 128 GB!

Ak plánujete nákup nového smartfónu, určite si počkajte na iPhone 12. Novinka sa predstaví v štyroch samostatných verziách a poskytne zaujímavé technológie. Predtým sa hovorilo o základnom 128 GB úložisku pre všetky modely. Špekulácie teraz vyvracia Jon Prosser, ktorý nám celú vec povedal upresňuje.

iPhone 12 mini a iPhone 12 so 64 GB základňou

Ak plánujete kúpiť najlacnejší iPhone, medzigeneračne sa nič nezmení. Inými slovami, 5,4 ″ iPhone 12 mini (určite by to mal byť oficiálny marketingový názov) a je to 6,1 ″ iPhone 12 začnú na kapacite 64 GB.

Bude tiež k dispozícii 128 GB verzia (opäť za príplatok 50 $ / 50 €) a uzatvára vrchol ponuky 256 GB úložisko (príplatok 100 $ / 100 € v porovnaní s 128 GB). Vďaka tejto politike Apple vyrovná zvýšené výrobné náklady, spôsobené technológiou 5G.

Základný iPhone 12 bude veľmi dobre vybavený. Na prednej strane očakávame zárez s Face ID a kvalitnejším OLED panelom. Dizajn má byť štvorcový (podobne ako iPhone 4/5) a dočkáme sa ho vzadu pár objektívov fotoaparátu.

Procesor bude pracovať vo vnútri A14 Bionic a 4 GB RAM. Špekuluje sa, že iPhone 12 mini a iPhone 12 sa začnú predávať pred ich prémiovými verziami. Informácie však nie sú potvrdené.

iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max so 128 GB základňou

Ak sa rozhodnete kúpiť najlepší iPhone 12 Pro alebo iPhone 12 Pro Max, môžete očakávať väčší, až 128 GB základné úložisko. Cena sa nezvýši. Bude tiež možnosť výberu 256 GB verzia a 512 GB verzia. Za každé zvýšenie platíte približne. 160 € (podobne ako dnes).

Telefóny majú rovnaký štvorcový dizajn ako lacnejšie modely. Jediným rozdielom budú použité materiály (nehrdzavejúca oceľ namiesto hliníka a matné sklo namiesto lešteného skla).

READ  Umelá inteligencia umožňuje právnikom triediť dokumenty a chrániť citlivé údaje

Vpredu očakávame ešte prepracovanejší OLED displej s lepším displejom. Vzadu by mali byť 3 objektívy fotoaparátu a skener LiDAR. procesor A14 Bionic bude pripojený tak 6 GB RAM.

Zdá sa, že predaj telefónov iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max začína skôr, ako sme pôvodne očakávali. Ukláňa sa dokonca až do novembra, čo potenciálnych záujemcov určite nepoteší. Dobrou správou však zostáva, že predstavenie je naplánované na 13. októbra. Pozvánka na podujatie príde v najbližších dňoch. Tešíte sa?

zdroj

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close