Technológie

IPhone 13 Pro Max Video Bits vs Pixel 6 Pro vs. Test rýchlosti v reálnom svete

Najprv, Ak ste ešte nevideli test rýchlosti fúkania telefónu, čaká vás skutočná pochúťka. Používajú roboty na snímanie skutočnej rýchlosti zariadenia a zároveň robia batériu skutočných akcií na telefónoch presnými a spravodlivými. Kritériá sú síce užitočné, no nie vždy naznačujú, ako telefón skutočne vyzerá, keď sa používa na skutočné úlohy. Videá nafúknutého telefónu Pomôžte to zmerať, aby to väčšina ľudí videla, pochopila a reagovala.

Vo videu nižšie uvidíte niektoré z úloh, na ktorých sa môžete denne podieľať. Od prehliadania webu cez hranie hier až po úpravu kancelárskych dokumentov, tento test je najlepším súborom všetkých jednoduchých vecí, ktoré môžete kedykoľvek robiť na modernom smartfóne. Skontrolovať to.

V počiatočných fázach zistíte, že Pixel 6 Pro je v skutočnosti dosť výrazne na čele. Medzi počiatočné úlohy patrí otváranie veľkých kancelárskych dokumentov, spúšťanie aplikácií Facebook a Starbucks, fotenie selfie a úprava selfie. S týmito úlohami bol Pixel 6 Pro v popredí.

Potom prišla úprava a export videa. Vďaka tejto práci iPhone zabil Pixel 6 Pro a krátkodobo získal náskok, ktorý už nikdy neklesne. Po exportovaní videa sa úlohy presunuli na spustenie niektorých hier a potom do ľahších aplikácií ako Spotify, ESPN a Disney +. Hoci je Pixel 6 Pro do istej miery späť, nie je dostatok času na jeho vrátenie. Najmä Galaxy S21 Ultra a jeho procesor Snapdragon 888 iPhone 13 v rovnakom teste stratil Pro Max na celých 10 sekúnd.

no a čo?

Pre mňa je to ďalší dôkaz, že čip Tensioner od Googlu je skutočný obchod. S tým Android prekonal konkurenciu v segmente GPU Teraz, keď je iPhone v testovaní v reálnom svete, myslím si, že nie je dôvod sa obávať o budúcnosť vlastného kremíka od Googlu.

READ  Nová mapa Fortnite Chapter 3 obsahuje nové miesta a efekty počasia

Pamätajte: Android 12 je stále nový a v nadchádzajúcich mesiacoch dôjde k mnohým zmenám (najmä Android 12L), ktoré pravdepodobne využijú vnútornú silu Tensor. Majte tiež na pamäti, že Google nemá takú veľkú kontrolu nad SoC v Pixeli, takže aktualizácie a poklesy Pixelov môžu s vekom týchto nových telefónov priniesť skutočne významné vylepšenia výkonu.

Pixel 6 a Pixel 6 Pro si však môžete kúpiť s vedomím, že nový SoC od Googlu nijako neklesá. Robíme našu kontrolu a čoskoro zverejníme niekoľko prvých komentárov k videu, ale už teraz vám môžem povedať, že tieto dva telefóny sú prehnané. Aj keď nie sú dokonalé (žiadne zariadenie), sú to hviezdne telefóny s veľmi silným interiérom, ktoré sa postupom času budú len zlepšovať.

Cez: 9 až 5 Google

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close