Zábava

Írka Megan Connolly bude chýbať Slovensku po tom, čo si pri výhre 1:0 nad Fínskom privodila zranenie rebier.

Írku Megan Connollyovú vylúčili z posledného írskeho zápasu kvalifikácie MS proti Slovensku budúci utorok.

Dvadsaťpäťročnému hráčovi liečili zranenie rebier pri štvrtkovej nočnej výhre 1:0 nad Fínskom.

Írska veteránka Niamh Fahey (natiahnutie slabín), Rusha Littlejohn (zranenie nohy) a Jamie Finn (pozastavenie) boli vynechaní z tímu Veracruz.

Jesse Stapleton z Shelbourne a Isibel Atkinson z West Hamu United boli povolaní ako náhradníci a dnes sa stretnú s tímom.

Írsko by sa mohlo vyhnúť prvému kolu play-off, ak by sa budúci týždeň stretlo so Slovenskom .

Keď hovoríme o štandardoch, ktoré Pau priniesla do tímu, Connolly pred zápasom s Fínskom povedal: „Priniesla taký vysoký štandard,“ „Bolo to veľmi konzistentné posolstvo zakaždým, keď sme tam boli, a veľmi konzistentná téma, veľmi široká. Čo robíme z hľadiska produktov v každom tíme.

„Na tréningu sme veľa hovorili o tom, ako chceme hrať.

„Vera má 50 na 50 rokov a personál toho dokáže len toľko, každý zlepšil svoju hru, štandardy sú na ihrisku aj mimo neho veľmi vysoké, takže keď prídete, chcete zapadnúť a snažiť sa viac.

„Sme veľmi realistickí v tom, kde sme a čo chceme robiť. Myslím si, že Vera odvádza dobrú prácu, nezachádza príliš ďaleko ani to nepreháňa. Je realistická v tom, kde sme ako tím, čo chceme robiť.“ dosiahnuť a čo musíme urobiť, aby sme sa tam dostali.

„Pomáha nám to hrať, keď vieme, čo máme robiť.“

Tím WNT Írska republika

Brankári: Courtney Brosnan (Everton), Grace Moloney (Reading), Megan Walsh (Brighton & Hove Albion), Eve Batana (DLR Waves)Obrancovia: Harriet Scott (Birmingham City), Claire O’Riordan (Celtic), Diane Caldwell (Reading), Louise Quinn (Birmingham City), Jessie Stapleton (Shelbourne), Hayley Nolan (London City Lyonesse), Chloe Mustaghi (Bristol City), Megan Campbell (Liverpool), Iain O’Gorman (Beamount United)Stredopoliari: Katie McCabe (Arsenal), Denis O’Sullivan (North Carolina Courage), Ciara Grant (Hearts), Lily Ough (London City Lionsses), Ellen Molloy (Wexford Youths), Jess Jiu (West Ham United), Lucy Quinn (Birmingham City )), Ispiel Atkinson (West Ham United)Dopredu: Heather Payne (Florida State University), Amber Barrett (FFC Turbine Potsdam), Leanne Kiernan (Liverpool), Abby Larkin (Shelbourne), Saoirse Noonan (Durham WFC) Kvalifikácia majstrovstiev sveta vo futbale žien 2023 – skupina ASlovensko V Írska republikautorok 6. septembraNTC SenecKO 17:00 (írskeho času)Naživo na RTÉ / RTÉ Player#SVKIRL

READ  Užitočné využitie LinkedIn pre právnikov – médiá, telekomunikácie, informačné technológie, zábava

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close