Ivashka vs Travaglia Live Streaming a predpoveď pre 2022 Marseille Open

Ilya Ivashka vs Stefano Travaglia Live Streaming, Predikcia
Image Credit: si.robi

Piaty nasadený Ilia Ivashka sa v stredu 16. februára predstaví v druhom kole turnaja Marseille Open 2022 s talianskym cestovateľom Stefanom Travagliom. Získajte jeho ukážku, nadpis a tipy na možnosti živého vysielania tejto súťaže Ilya Ivashka vs Stefano Travaglia tu. .

Chcete sledovať 2022 Marseille Open živé vysielanie online?

*Priamy prenos D & Cs:
Sledujte živé hry na svojom mobile, tablete alebo počítači, vrátane futbalu, tenisu a basketbalu. Všetko, čo potrebujete, je financovaný účet alebo stávka za posledných 24 hodín, aby ste sa kvalifikovali.

Ilya Ivashka proti Stefano Travaglia Head to Head

Ivashka na 49. mieste vedie 2:0 a svoj posledný zápas v roku 2020 vyhrala v dvoch setoch tajbrejku na tvrdom ihrisku v Pune.

Čítaj viac:

Štartér Ivashka Kompos bol vyradený

Ilya Ivashka má na Marseille pekné spomienky. Halový tvrdý zápas na tomto brehu bol impulzom pre jeho postup na ATP tour.

Iwashka sa v roku 2018 opäť dostal do semifinále ako kvalifikant, aj keď nedokázal tieto výkony premietnuť do svojich posledných dvoch ciest do toho istého mesta.

Ivashka však prichádza do južného Francúzska v roku 2022 ako špičkový hráč. Iwashka, ktorý už svoj kabinet na trofeje naplnil titulom ATP z Winston-Salemu, sa etabloval medzi 50 najlepších hráčov.

Silný Bielorus podľahol v pondelok Slovákovi Norbertovi Combosovi v priamych setoch o postup do 2. kola. V prvom sete zareagoval brilantne bez prestávky, takmer okamžite. A v tesnom tajbrejku by nakoniec o veci rozhodol bod a Ivashka len chytil nervy.

V druhom sete Iwashka zrýchlila hru. Svojho slovenského súpera raz prekonal v kľúčovom zápase a vo finálovom zápase zvíťazil 7-6 6-4.

Travalgia uniká Laxonovi v trileri

Stefano Travaglia ušiel z pazúrov Henryho Laxona v napínavom úvodnom zápase na Marseille Open. V jednej z najdlhších hier prvého dňa si Travaglia zachránila mečbal a postúpila do druhého kola víťazstvom 6-2 6-7 7-6 za takmer dve a pol hodiny.

READ  Tímy sa o mňa zaujímali už pred draftom, som sklamaný, že si ma nikto nevybral

Travaglia si v zápase párkrát zajazdil po šťastí, keď naservíroval súperovi v treťom sete 5-4. Taliani ale okamžite poslali správu a Laxonen akoby stratil rozum.

Travaclia začal zápas bravúrne, o polhodinu vyhral prvý set a stratil o bod viac ako pri prvom podaní. No v rozhodujúcich momentoch druhého setu sa jeho pozícia zrútila a Laxonon si našiel cestu späť do zápasu.

V treťom sete si svetová 119. hráčka Talianska vynútila ďalší tajbrejk a zachránila mečbal na podaní Laxonana. Ale tentoraz mu to vyšlo. Celkovo mal Travaclia 13 es a získal 81 % bodov pri prvom podaní.

Predikcia a referencia Ivashka vs Travaglia

Ivashka vie byť pod strechou veľmi dominantná kvôli jej skvelým službám. Svetová 49. hráčka zaznamenala v tomto roku pre zranenie najmenej tenistov, no neprejavil žiadny vplyv na svoju fyzickú kondíciu.

Marseille Open 2022 sa bude konať od 14. do 20. februára. Tieto zápasy môžete sledovať tu a tipovať. Získajte svoje najnovšie predpovede prémiového tenisu tu.