Svet

Jamajka oslavuje svojich najlepších profesionálov v oblasti cestovania na výročnej romantickej afére v Montego Bay

Montego Bay, Jamajka, 27. december 2022 – 60 najlepších expertov na cestovanie v Severnej Amerike Jamajský cestovný špecialista (JTS) Program bol ocenený a odmenený za svoj úspech v roku 2022 na výročnej One Love Affair v Secrets St. James Resort v Montego Bay. Počas štvordňového podujatia bolo ocenených 50 agentov z rôznych oblastí Spojených štátov a 10 z Kanady.

Za posledné desaťročie organizovala Jamajská turistická rada (JTB) svoju každoročnú A Love Affair, aby inšpirovala a oslávila svojich oddaných profesionálov v oblasti cestovania. V roku 2022 sa od 1. septembra 2021 do 30. októbra 2022 predalo 174 000 izieb (60 000 turistov). Agenti spolu so svojimi regionálnymi zástupcami spolupracujú s JTB a ich partnermi pri predaji destinácií počas celého roka. Od svadieb v destináciách až po veľké skupinové výlety a malé dovolenky, odborníci zohrali obrovskú úlohu pri podpore cestovného ruchu na ostrove od znovuotvorenia Covidu. Očakáva sa, že Jamajka bude počas zimy 2023 zaznamenávať pokračujúci rast návštevníkov ostrova.

„Jamajka predpovedá rekordné počty návštev túto nadchádzajúcu zimu a títo lojálni agenti JTS z USA a Kanady sa podieľali na úspechu tejto destinácie,“ povedal riaditeľ pre cestovný ruch JTB Donovan White. „One Love Affair nám dáva príležitosť spojiť sa, aby sme ocenili týchto vynikajúcich cestovateľských profesionálov, oslávili ich úspechy a poďakovali im za ich neustálu podporu.“

Podujatie One Love Affair nielenže oslavuje agentov, ale zabezpečuje aj to, že v tomto období ostrov viac spoznajú. Výlet je príležitosťou na ďalšie vzdelávanie agentov na Jamajke tým, že zažije mnoho častí ostrova a prehliadne si rezorty, pričom zabezpečí, aby agenti boli informovaní a mali aktuálne informácie o všetkých najnovších aktualizáciách od JTB.

„Špecialisti na cestovanie na Jamajke sú dnešným jadrom poradcov, ktorí povzbudzujú amerických dovolenkárov, aby si vybrali Jamajku pre svoju dovolenku v teplom počasí,“ povedal Tony Dawson, zástupca riaditeľa JTB pre cestovný ruch v Amerike. „Sme radi, že ich môžeme tento rok osláviť a budeme aj naďalej podporovať našich cestovateľov.“

READ  New York Times: Život v najnebezpečnejšom meste Mexika - telá váľajúce sa na ulici

V rámci osláv One Love Affair boli agenti a ich pluskovia pohostení večernými drinkami a cez deň exkurziami. Mohli si vybrať medzi Reggae River Raftingom alebo scénickou prehliadkou katamaránu v dedine Lethe. Zúčastnili sa elegantnej, úplne bielej plážovej párty v rezorte Half Moon v Montego Bay. Elegantný ceremoniál odovzdávania cien One Love Affair, ktorý zahŕňal večeru a tanec, hostil jamajský minister cestovného ruchu Hon. Edmond Bartlett a špeciálne vystúpenie legendárneho jamajského dancehallového umelca Beanie Mana.

Ak sa chcete zaregistrovať do programu Jamaica Travel Specialist Program, navštívte www.oneloverewards.com.

Viac informácií o Jamajke nájdete na www.visitjamaica.com.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close