Zábava

James May zastavil fámy o zrušení The Grand Tour

James May zastavil klebety, že The Grand Tour sa ruší pred špeciálom Eurocrash.

Mayová exkluzívne pre RadioTimes.com prezradila, že šou sa blíži k „prirodzenému koncu“ – hoci May, Jeremy Clarkson a Richard Hammond neboli požiadaní, aby opustili sieť.

„Myslím, že niektorí ľudia povedali, že sme zrušili,“ vysvetlil. „Ale v skutočnosti sa blížime ku koncu našej zmluvy, ale nemáme žiadne konkrétne plány, ako sa pohnúť ďalej, pretože všetci už naozaj starneme. Možno je načase, aby to mal niekto iný. „

James May, Richard Hammond a Jeremy Clarkson vo filme The Grand Tour: Eurocrash. Hlavné video

Mayove komentáre prichádzajú po tom, čo bolo oznámené, že Amazon plánoval „opustiť The Grand Tour po kontroverzii Jeremyho Clarksona“ po tom, čo zdieľala komentáre o Meghan Markle vo svojom stĺpčeku v novinách The Sun.

Podľa RozmanitosťStreamer plánuje prestať pracovať na budúcich projektoch s Clarksonom s tým, že moderátor sa po roku 2024 neobjaví v žiadnych nových reláciách na Prime Video, v závislosti od toho, kedy budú vydané ďalšie špeciály Grand Tour.

čítaj viac:

Na konci The Grand Tour sa však už na našich obrazovkách neobjavia, hovorí May: „To neznamená, že prestaneme vyrábať televíziu. Stále môžeme robiť svoje osobné veci – farmárčenie. Alebo vedu či opravy autá alebo čokoľvek iné.

„Ale ja neviem, aby som bol úprimný. Nikto nás nežiadal, aby sme išli. Rovnako ako večierky to dospeje do svojho prirodzeného konca. Keď sa to skončí, príde bod o štvrtej ráno.“

No, predstavenie sa ešte nekončí, chlapci sú späť na ďalšom špeciáli, ktorý tentoraz začína v poľskom Gdansku a vyberá sa na dobrodružnú 1400 míľ dlhú cestu cez Slovensko, Maďarsko a Slovinsko.

Okrem toho majú vo vrecku ďalšie dve sezóny, o ktorých Jeremy Clarkson hovorí, že sú „trochu desivé“.

„Pri ďalšom – vlastne ďalších dvoch – sme späť na trochu strašidelnej pôde a robíme veci, ktoré sme robili, keď sme boli v 30. a 40. rokoch. Ale teraz sme v 50. a 60. rokoch. trochu nervózny z ďalších dvoch,“ povedal.

Viac takých

Grand Tour: Eurocrash prichádza na Prime Video 16. júna 2023 – Vyskúšajte Amazon Prime Video zadarmo na 30 dní. Prečítajte si tiež našich sprievodcov najlepšími sériami Amazon Prime a najlepšími filmami na Amazon Prime.

Pozrite si viac z nášho zábavného spravodajstva alebo navštívte nášho TV sprievodcu a sprievodcu streamovaním.

Pripojte sa k Screen Test, projektu Radio Times a univerzít v Sussexe a Brightone, ktorý skúma úlohu televízie a zvuku v našich životoch.

Vyskúšajte časopis Radio Times ešte dnes a získajte doručenie 12 vydaní až k vám domov len za 1 £ – Odoberaj teraz. Vypočujte si viac od najväčších televíznych hviezd Rádio Times podcast.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close