Technológie

Jamie z Briana_F sa stretáva s Ryu z RapTV v Top 3 Street Fighter 6


Evo 2022 dalo hráčom možnosť vyskúšať si demo Street Fighter 6 s Ryu, Chun-Li, Lukom a Jamiem. Našťastie pre ostatných, Capcom umožnil hráčom zachytiť zábery z ich zápasov.

Ďalej YouTube kanál Briana_F, môžete si pozrieť video zobrazujúce set medzi Ryu z RobTV a Jamiem z Briana_F. Keďže títo dvaja strávili toľko času testovaním mechaniky, mali dosť sád jedna až tri.

Ako očakáva RapTV, je schopný dôverovať Ryuovým základniam a tajnostiam, aby šikanoval Jamieho Briana_F. Zatiaľ čo sa zdá, že Street Fighter 6 kladie väčší dôraz na útok, RapTV môže použiť Ryuove ohnivé gule na efektívne blokovanie Jamieho.


Napriek tomu sa Brian_F pri niekoľkých príležitostiach podarilo zahnať RapTV do kúta. Hoci je Jamie novou postavou v sérii Street Fighter, Brian_F ukazuje, ako správne používať Recca Strings a Dive Kick nováčika.


Brian_F však poznamenal, že on a RapTV sú noví v Street Fighter 6 a že televízory na Evo 2022 meškajú. Úprimne povedané, cíti, že hra, ktorú tu predvádzame, je „veľmi slabá“.


Nemohol som sa však ubrániť dojmu, že obaja hráči dokázali ponúknuť malú ochutnávku toho, čo dokážu základy bojovej hry na vysokej úrovni v kontexte Street Fighter 6. Pozrite si to nižšie:

READ  Buďte 1800 ošetrení Beauty-Crazy Mama chce novú tvár po tom, ako vyzerá šťava z chrobákov

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close