Technológie

Jaskyne a skaly Minecraftu, 1. júna, nové bloky a davy

Obe verzie Minecraft, Petrock a Java dostanú 8. júna časť aktualizácie Caves & Cliffs, vývojár Mojang Sebavedomý. Najnovšie pripojenie – zahŕňa nové moduly a gangy – mobilné zariadenia, Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X | K dispozícii v S.

Pribudnú tri nové gangy Táto aktualizácia: Podvodné stvorenia Oxolots, lesklá chobotnica exkluzívna pre Minecraft Earth a kozy. Tlačiarne síce útočia iba na platiny, ale často sú neškodné. To isté platí pre lesklé kalamáre. Kozy sú naopak najagresívnejšou z troch nových gangov v Minecrafte a zasahujú čo najviac do hráčov.

Tá koza hľadá niečo zlé.

Cez vrchol troch gangov prichádzajú jaskyne a útesy Asi 91 nových modulov Pre Minecraftu. Patrí sem ametyst, meď a kvapky, ale zvyšok môže byť „trochu zložité nájsť“, povedal Mojang. Hráči môžu prepnúť do kreatívneho režimu a získať okamžitý prístup k celému novému obsahu Minecraftu.

Toto je prvá časť toho, čo sa ukázalo ako veľká aktualizácia. Mojang Jaskyne a skaly rozdelte na dve časti Zamerajte sa na „najväčšie zmeny“ plánované v druhej polovici. Druhá časť sa začína týmto sviatkom.

Províziu môžete získať z maloobchodných ponúk GameSpot.

READ  Aktualizácia Playroom PS5 pre Astro je teraz k dispozícii, tu sú poznámky k opravám

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close