Veda

Jasné svetlá viditeľné nad Pensylvánii, Maryland a Delaware

IAN. Dobre. Ďakujem, Ethan. No, skupina z vás videla minulú noc jasné svetlo prenikať cez oblohu. Dostali sme o tom veľa e-mailov, že to bola padajúca hviezda, kométa, meteor, dokonca aj UFO. Ale pozrime sa na to tu. Je to Falcon Nine, ktorý sa včera v noci skutočne vzlietol z Mysu a vypustil na obežnú dráhu 52 satelitov Starlink. Máme tu kopu videí. Všetky správy od 8 divákov. Ďakujeme, že ste ich poslali a pozreli si ich. To je to, čo vidíte v tomto videu. boli ali

Jasné svetelné pruhy po oblohe v Pensylvánii, Maryland, Delaware


Jasné svetlo sa šírilo cez juh centrálnej Pennsylvánskej sobotňajšej nočnej oblohy a generovalo správy o možných meteoroch, kométach a dokonca UFO, ale objekt nebol žiadny z nich. Diváci poslali WGAL desiatky e-mailov, fotografií a videí objektu. , Bolo to vidieť aj v častiach Marylandu a Delaware. čo to bolo? Impozantným pohľadom bola raketa SpaceX Falcon 9, 229 stôp vysoká, 1,2 milióna libier, opakovane použiteľná dvojstupňová raketa. V sobotu o 19:32 odštartoval zo stanice Cape Canaveral Space Force Station na Floride. Raketa vyniesla na obežnú dráhu 52 satelitov Starlink. Starlink je satelitné pole, ktoré poskytuje širokopásmový prístup k internetu do krajín po celom svete. Pozrite sa, ako to vyzeralo, že sme dali dokopy niektoré z mnohých videí, ktoré sme získali, ako rakety osvetľujú nočnú oblohu. Môžete ich vidieť nižšie: Perry County East Hempfield Township, Lancaster County Dallastown, York County Kutztown, Berks County Denver, nad riekou Susquehanna neďaleko Lancaster County, videli ste to? Ak ste videli Rocket a máte fotografie alebo videá, môžete ich s nami zdieľať jedným z nasledujúcich spôsobov: E-mail: [email protected] Nahrať priamo do uLocal (umožňuje väčšie veľkosti súborov) Náš uLocal Facebook PRIPOJTE SA K SKUPINE A ZDIEĽAJTE

READ  Samice sa vyhýbajú sexuálnemu obťažovaniu tým, že sú atraktívne

Jasné svetlo sa šírilo cez juh centrálnej Pennsylvánskej sobotňajšej nočnej oblohy a generovalo správy o možných meteoroch, kométach a dokonca UFO, ale objekt nebol žiadny z nich.

Diváci poslali WGAL desiatky e-mailov, fotografií a videí objektu.

boli tiež videné v častiach Maryland a Delaware.

čo to bolo?

Impozantným pohľadom bola raketa SpaceX Falcon 9, 229 stôp vysoká, 1,2 milióna libier, opakovane použiteľná dvojstupňová raketa.

V sobotu o 19:32 odštartoval zo stanice Cape Canaveral Space Force Station na Floride.

Raketa vyniesla na obežnú dráhu 52 satelitov Starlink.

Starlink je satelitné pole, ktoré poskytuje širokopásmový prístup k internetu do krajín po celom svete.

pozri ako to vyzeralo

Zozbierali sme niektoré z mnohých videí, ktoré dostávame, ako rakety osvetľujú nočnú oblohu. Môžete si ich pozrieť nižšie:

Proti prúdu rieky Susquehanna neďaleko okresu Perry

East Hempfield Township, okres Lancaster

Dallastown, York County

Kutztown, okres Berks

Denver, okres Lancaster

Videl si to?

Ak ste videli Rocket a máte fotografie alebo videá, môžete ich s nami zdieľať niektorým z nasledujúcich spôsobov:

E-mail: [email protected]

nahrať priamo do ulocal (umožňuje väčšie veľkosti súborov)

Pridajte sa a zdieľajte našu ulocal facebook skupinu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close