Technológie

Je čas ju vyhodiť a ísť ďalej: AAA hodiny dostanú päť nových DLC hodín

hodinky! Hodinky!!! Všetci sme hrali AAA hodiny, Hodinková hra, ale dobrá správa: teraz je viac hodiniek! Ešte päť hodín! Pozrite si tieto hodinky!

2022 06 17 16 54 33 Okno


Národné hodiny

National Clock DLC je náš nový vlajkový produkt. Vyberte si jednu z 23 národných vlajok a ponorte sa do učenia sa cudzieho jazyka.

2022 06 17 16 54 50 Okno

Šťastné hodiny

Začnite svoj deň s úsmevom. Spríjemnite si deň a každú sekundu šťastnými hodinami. Klasické hodiny v podmanivej súprave v štýle kreslenia.

2022 06 17 16 55 17 Okno

Elegantné hodinky

Máte radi klasické vzory? Ruky sa pomaly posúvajú smerom k ďalšiemu 24-hodinovému cyklu. Vyskúšajte nové, plne prispôsobiteľné DLC pre hodiny AAA!

Pripomína klasické náramkové hodinky s menšími úpravami. Vďaka elegantnému vzhľadu bude čas vyzerať štýlovejšie ako kedykoľvek predtým.

2022 06 17 16 55 09 Okno

Digitálne hodiny

Čaká vás skutočná nostalgická cesta. Vráťte sa k tomuto známemu dizajnu zo 60. rokov. Vyskúšajte toto nové, plne prispôsobiteľné DLC pre hodinky AAA!

Skutočné retro digitálne hodiny, extra možnosti a mnoho ďalších farieb.

Pokiaľ môžeme povedať, všetky tieto tváre sú zadarmo. Ďalšie dobré správy:

Ako vždy, všetky verzie hodín majú všetky funkcie, ktoré by ste od základných AAA hodín chceli: ukazujú presne čas, majú rôzne farebné variácie, môžete si nastaviť budík a zvoliť 24-hodinové otáčanie alebo AM /. Rozdelenie PM


Hurá na hodinky. Máte radi hodinky? Hodiny. Dajte nám vedieť v komentároch.

READ  Vyskúšajte nové Audi RS3 Touring

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close