Zábava

Je táto blondínka skutočným dôvodom rozchodu lásky Tiny a Separa? Reagovala sama speváčka

Muži vraj zvládajú smútok z rozchodu inak ako ženy. Rýchlo hľadajú náhradu, pretože nemôžu byť sami. Je to prípad rappera Separa? Našli ste náplasť pre Tinu?

Rozišli sa dobre

Speváčka Tina s rapperom Separom oznámil rozchod len pred pár týždňami. Obaja dospeli k záveru, že ich vzťah pre nich nie je dobrý, a rozhodli sa ísť vlastnou cestou. Povedali si však, že navždy tu bude rodina, nech sa stane čokoľvek. Majú spolu dve krásne deti.

Ich rozchod bol pre všetkých veľkým prekvapením, pretože sa zdali byť dokonalým párom. Je však pravda, že nie všetko, čo vyzerá perfektne, je v skutočnosti dokonalé.

Odlúčte sa s Tinou v roku 2015

Fotogaléria

Odlúčte sa s Tinou v roku 2015

Zdroj: Profimedia

Okrem rozchodu bojuje Tina aj so zákernou chorobou sklerózy multiplex. Povedala, že jej manžel vždy stál pri nej a bol jej oporou.

Preto by nikto nečakal, že sa taký stabilný pár rozlúči. Údajne si prešli veľmi ťažkým obdobím a boli po finančnej i psychickej stránke úplne na dne.

Vymenil svoju rodinu za novú lásku?

Obaja tvrdili, že išlo o vzájomnú dohodu, ale súčasné okolnosti naznačujú, že niekto bol tretí. Separ ožil s blonďavým dievčaťom – Cynthiou Tóthovou, s ktorou sa pozná už dlhšie, pretože nafotila oblečenie pre jeho značku. V tom čase by si nikto nedovolil povedať, že existuje ešte nejaký iný úmysel.

Asi sa mu to naozaj páčilo, pretože sa rozhodol, že to chce mať v najnovšej piesni. Cynthia sa živí aj ako tanečnica, a tak si zatancovala v novom videu.

Nikto by si nemyslel, že by mohli mať spolu milostný pomer, ale pravdepodobne to slovo dalo slovo a teraz Cynthia Tóth zdieľa ich spoločnú fotografiu, ku ktorej pridala iba srdce ako popis:

READ  Julka z Extrémnych premien otvorene o druhom dieťati: Odpoveď lekára ju nepotešila! | Juliana Kužmová

Kto je nová žena v Separovom živote? Cynthia Tóth pochádza z Galanty a má 21 rokov. Popri iných činnostiach sa venuje tancu, vďaka čomu si ju všimli aj ďalšie známe osobnosti.

Dostala sa aj do klipu Saimonsa, kde tiež tancovala s Dominikou Mirgovou a objavila sa aj v klipe speváka Ronnieho. Vďaka Instagramu, kde má až 30 000 sledovateľov, začala spolupracovať s rôznymi značkami a živiť sa ako influencer.

Okrem toho študuje masmediálnu komunikáciu v Bratislave na súkromnej vysokej škole. Možno Separ očarila svojím šialenstvom a úsmevom. Ako to však vníma Tina?

Začala vlna stád, do ktorej sa zapojili aj Tina a Separ

Len čo Cynthia pridala fotografiu so Separom, spustila sa lavína komentárov, niektoré honosné, iné zasa ďalšie. Jeden z nasledovníkov jej napísal: „Ak ťa Separ vymení za Tinu, môže sa skutočne hanbiť …“ nasledovali slová plné agresie a náznaky rasizmu.

Mnoho fanúšikov na tieto silné slová reagovalo a snažilo sa ho obhájiť, niektorí však formu komentovali v komentároch.

Tina sa tiež zapojila do konverzácie a odpovedala: „Dobrý deň, nepoznám vás, ani nepoznám váš úmysel, jedine že v pokoji a pokore prosím nezneužívajte moje meno na šírenie nenávisti k ľuďom na internete, nikomu to neprospieva, ďakujem.“

Rozchod s Tinou ... je koniec

Fotogaléria

Rozchod s Tinou … je koniec

Zdroj: Instagram / separ__dms

K Tine sa pridal ďalší fanúšik a pokúsil sa jej povedať, prečo niekoho prosil, aby bol verejne známou osobnosťou, a každý, kto by chcel, by si na ňu mohol spomenúť. Len odpovedala slovom dobre a pridala k tomu srdce.

Jedna taká fotografia z natáčania klipu spustila také sračky? To, či skutočne tvoria pár, ukáže až čas, keď to budú obaja chcieť komentovať.

READ  Harry ustúpil silnej žene: Život s Meghan sa začína podobať príbehu Johna Lennona s Yoko Ono

Tina sa to asi snaží vnímať s láskou, pretože má iné a láskavejšie vnímanie sveta. V poslednej dobe sa s rozvodmi a rozvodmi akoby roztrhlo vrece. Sklamanie prežila aj takto zamilovaná Miriam Kalisová. Život nás niekedy vedie úplne inými cestami, ako by sme si mysleli:

Miriam Kalisová

Diva.sk

Miriam úprimne hovorila o rozchode a sklamaní, musí však čeliť aj stádu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close