Hlavné správy

Je TOTO normálne? Manželka Majka Spirit ukázala telo 6 týždňov po pôrode … Ako to vyzerá?!

Malý sa narodil sekciou. A 8. októbra sa pár pochválil, že ako trojčlenná rodina opustili brány kliniky. Pri tejto príležitosti zverejnili aj fotografiu odchodu z domu. Krásna modelka vyzerala ako členka kráľovskej rodiny. Oblečené mala biele sako, luxusnú kabelku a šaty s bielym kvetom, pod ktorými boli nakreslené obrysy popôrodného bruška.

Takto vyzerala Majkova Masha týždeň po pôrode …
Je TOTO normálne?  Manželka

Zdroj: Instagram MD

Od pôrodu prešlo iba 6 týždňov, od spomínaného bruška ešte menej. A po tomto čase ukrajinská modelka svojich priaznivcov absolútne šokovala. To poskytlo Instagramu opäť priestor na ich zvedavé otázky. A v jednom z nich sa pýtali, koľko času zatiaľ schudla. Jeden by povedal, že modelka, ktorá bola ako prútik, sa zbaví prebytočných kilogramov rýchlejšie ako „bežní smrteľníci“, ale …

Dnes je už Mária na takúto skvelú formu hrdá
Je TOTO normálne?  Manželka

Zdroj: Instagram MD

Masha je v absolútnej forme a pri pohľade na jej telo by si nikto nemyslel, že rodí vôbec. Ako je to s popôrodnou váhou? “Veľmi dobre. Zostáva mi len 1 kg, kým nedosiahnem váhu, ktorú som mala pred pôrodom,” odpovedal na spomínanú otázku a ako dôkaz pridal fotografiu. Presvedčte sa sami … ale môže to už tak skvele vyzerať?!

Poznáte ženu, ktorej sa po pôrode podarilo tak rýchlo vrátiť do pôvodnej podoby?

READ  Matovič hovoril o Kyselicu: Čakám na vyšetrovanie, som zvedavý na výsledok

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close