šport

Jeremy Patry: Sheffield Steelers vedie muža na Slovensku v minisérii EIHL

Jeremy Patri prešiel z Sheffieldu Steelers, aby podpísal kontrakt na Slovensku.  Obrázok Dean Woolley
Jeremy Patri prešiel z Sheffieldu Steelers, aby podpísal kontrakt na Slovensku. Obrázok Dean Woolley

Jeremy Boudreau je na domácom turnaji v roku 2021 na ľade dlhšie ako ktorýkoľvek iný Steeler a zaujal už od svojho prvého zápasu s klubom.

Dvadsaťsedemročný Kanaďan bol považovaný za najlepšieho obrancu série na celom svete – čo zviditeľnilo jeho profil v očiach mnohých európskych tímov.

Nedávno pre The Star povedal, že jeho návrat do Sheffieldu bol „určite možnosťou“.

Prihlásiť Se Do nášho denného bulletinu

I Newsletter Prerezať hluk

Ale H.K. Na jeho ceste do východného slovenského mesta stačila ponuka zmluvy zo Spišskej Novej Vsi – a šanca zahrať si v slovenskej Extralike.

Jeho nový tím bol v minulej sezóne povýšený na šampióna pre prvý let.

“Miloval som chvíle v Sheffielde a hrával som za Steelers. Veľmi sa mi páči, ako Aaron (Fox) a Carter (Beston-Will) riadia tím,” povedala Petrie pre The Star.

Blueliner ukázal svoje útočné schopnosti šiestimi gólmi a siedmimi asistenciami, vrátane dvoch presilových pokusov na diaľku v zápase s Manchestrom Storm.

Hviezda tento týždeň informuje, že John Muse opustil aj Sheffield Steelers.

„Je zrejmé, že streliť dva góly v zápase je zábava, ale dal by som gól, keď to bolo vo finále dôležité.“

Na otázku o jeho obľúbenom okamihu odpovedal: „Poviem vám celú skúsenosť.

„Osobne som po tom, čo som bol na začiatku tejto sezóny súčasťou dvoch tímov (Dán Rodovre Mighty Bulls a Francúz Amiens), nevedel, či je prísť (do Sheffieldu) dobrý nápad.

„Ale predovšetkým som tak rád, že som sa rozhodol prísť do Sheffieldu. Za tú skúsenosť stojí stretnutie s novými ľuďmi a hľadanie nových priateľov.“

Slovenskú stranu ich nový podpis potešil.

Richard Robek povedal: „Jedná sa o moderného útočiaceho obrancu, ktorý dokáže hrať s dolárom na hokejke a aktívne podporovať útočníkov.

“Počítame ho v presilových hrách, kde musí uplatniť svoju tvrdú ranu a schopnosti vedenia. Dúfame, že svojimi schopnosťami zvýši našu produktivitu a pomôže tímu zvíťaziť.”

Petrie bol vybraný do čestného All-Star tímu série EIHL a strelil viac gólov ako ktorýkoľvek iný obranca na turnaji.

Koordinátor prvej voľby tejto série, John Muse, sa tiež posunul ďalej, ale The Star chápe, že opätovné vytvorenie Forceovho tímu prebieha dobre, vrátane úrovne zamerania na sieť.

READ  Tenis: Najlepšia strana Miami šetrí body na víťazstvách, na stretnutiach Halep, tenisových novinkách a hlavných príbehoch

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close