Technológie

Jerry Hooke, vedúci dizajnu v Hollow Infinite, opustil 343 Industries

Jerry Hooke, šéf dizajnu v Halo Infinite, oznámil svoj odchod z 343 podnikov.

„Dnes je to 343i, môj posledný deň v Microsofte a Hollow,“ napísal Hooke vo vyhlásení. Zdieľané na Twitteri. Táto cesta je plná Xboxu a vytvára nové svety, stránky a produkty od Xbox Live až po Hollow. Predovšetkým funguje s niektorými z najzanietenejších a najmotivovanejších ľudí v tomto odvetví, čo ovplyvnilo milióny hráčov. Svet. „

„Ďakujem všetkým, ktorí mi umožnili s vami spolupracovať v tejto úžasnej oblasti,“ pokračoval Hooke. „Ďakujem tejto komunite.“

Digital Foundry – Hollow Infinite Season 2: Boli technické problémy konečne vyriešené?

Hooke o sebe hovorí ako o „zakladateľovi Xbox Live Senior“ vo svojom životopise na Twitteri, kde začal svoju kariéru v spoločnosti Microsoft v roku 2003, kde pracoval ako vedúci programový manažér pre obchod a účty v Xbox Live. S zásluhou niekoľkých titulov Hollow vytvorených v 343 odvetví, vrátane Hollow 4 a Hollow 5: The Guardians, sa neskôr ujal úlohy výkonného producenta.

Hooke sa v roku 2015 oddelil od Microsoftu a pripojil sa k Panki, aby pracoval na svojich právach Destiny, no v roku 2018 sa vrátil do sveta Hollow a 343 Industries a v roku 2019 prevzal funkciu šéfa Hollow Infinite Design. Hook nezdieľal svoju budúcnosť. Plánuje pokračovať v odchode zo štúdia a na svojom LinkedIn profile podpichuje, že „čoskoro príde ďalšia sága“.

Hookovo oznámenie nasleduje po niekoľkých významných odchodoch zo skupiny Hollow Infinite v posledných mesiacoch. Vedúci hry pre viacerých hráčov, Andrew Witz, Štúdio opustil v marciPovedal, že si „vyhradí nejaký čas na oddych a načerpanie energie“, zatiaľ čo hlavný dizajnér Camin príbehov Aaron Linde v januári zavesil svoj klobúk 343, aby sa zúčastnil nepokojov.

Po uvedení Hollow Infinite koncom minulého roka sa počet fanúšikov multiplayeru zvýšil, čo z neho robí o niečo lichotivejšiu cestu. Vyjadrujú svoju frustráciu Narastajúce problémy – Nedostatok aktualizácií obsahu a a Nudné sezónne bojisko Zabezpečovanie aktuálnych záujmov súvisiacich so športom speňaženie. 343 pri mnohých príležitostiach prisľúbil, že veci vylepší, a dúfa, že sa im nedávno spustených hráčov 2. sezóny Hollow Infinite vráti späť na stránku – avšak WikiBlake od EuroCamer Je beznádejný.

READ  Prehľad demokracie: Existuje väčší tlak na nezávislé médiá v regióne

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close