Svet

Jiří Menzel († 82) prehral boj s COVID-19: Odmietli mu podať účinný liek … TOTO je dôvod!

Len včera sa na verejnosť dostala skutočná príčina smrti českého oscarového režiséra Jiřího Menzela. Pôvodne sa myslelo, že za jeho náhlou smrťou boli dlhodobé zdravotné problémy, ale vdova prezradila, že jej manžel bol pred smrťou pozitívny na koronavírus a práve on urýchlil jeho odchod z tohto sveta.


Skutočná pravda o smrti Jiřího Menzela: Covid-19 ho zabil!


Známy Čech bojoval s meningokokom od roku 2017 a musel niekoľkokrát podstúpiť operáciu mozgu, jeho zdravie však bolo celkom úspešné. “Predtým, ako dostal COVID, bol viac-menej v poriadku. Všetky vzorky krvi preukázali vynikajúce výsledky. To sa však zmenilo v okamihu, keď sa nakazil koronavírusom. Kleslo to veľmi rýchlo,” Olga Menzelová to povedala pre český Flash.

Zdroj: Instagram OM

Všetci dúfali v uzdravenie režiséra, ale lieky neužívali. „Dostal najlepšie dostupné antivírusové liečivo, ktoré seniori užívajú v domovoch dôchodcov, a má s ním vynikajúce výsledky,“ prezradila vdova. Jediný doteraz známy účinný liek na koronavírusy mu však nemohol byť podaný. Jeho nasadenie má podmienku.

“Remdesivir je viazaný na hospitalizáciu a nechceli sme dať Jirku do nemocnice. Vedeli sme, že to pre neho bude veľká rana. Sám to odmietol a musel som mu sľúbiť, že ho tam nedám. Nemohol som ‘ Nejdem proti jeho želaniam, “ priznala. Oľga. „Okrem toho podľa lekárov, ktorých sme konzultovali so zdravotným stavom Jirku, nebolo jasné, že remdesivir pomôže,“ vysvetlila Menzelová, ktorá si v októbri 2018 po roku strávenom v nemocnici odniesla Jiřího domov.

Jiří Menzel († 82) prehral

Zdroj: Instagram OM

READ  CORONAVIRUS Holandská vláda poskytla prísne rady proti koronavírusu a prípady stúpajú

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close