Ekonomika

John Cooper bude trénovať kanadský tím mužov na ZOH 2022

John Cooper povedie kanadský tím mužov na zimných olympijských hrách 2022. Hokejová Kanada oznámila.

Asistentmi hlavného trénera sú Barry Trots (Islanders), Peter Deboyer (Golden Knights) a Bruce Cassidy (Bruins). Podávať bude bluesový Doug Armstrong Ako generálny riaditeľ.

Zimné olympijské hry 2022 sa budú konať v Pekingu v Číne od 4. do 20. februára 2022.

„Sme veľmi radi, že môžeme predstaviť kanadských trénerov na zimných olympijských hrách 2022, pretože každý jednotlivec prináša obrovské skúsenosti, ktoré budú prínosom pre náš tím, ak sa hráči NHL budú môcť zúčastniť Pekingu,“ povedal generálny riaditeľ Hockey Canada Tom Rennie. Vo vyhlásení. „Pod vedením šampióna Stanleyho pohára Johna Coopera a s prispením najtalentovanejšieho trénerského personálu nás teší, že nás viedli na olympiádu, hrdo reprezentujú našu krajinu a vytvárajú tím, ktorý súťaží o zlato. Medaila.“

Stále čakám na odpoveď

Kľúčové slovo v Rennieho vyhlásení je „keby“. Medzi NHL, MOV a IIHF neexistuje dohoda o vyslaní vojakov do Pekingu. Rokovania stále pokračujú, vezmime to teraz Tokijské hry Prišli do konca.

NHL zverejnila svoj rozvrh 2021-22 minulý mesiac Februárová olympijská prestávka bola postavená, Ale s poznámkou, že úprava bude vykonaná, ak zmluva nefunguje. Komisár Gary Bedman uviedol, že termín, ktorý mala liga na mysli počas finále Stanleyho pohára, už uplynul, ale boli rozhodnutí dohodnúť sa po tom, ako sa počas spoločných rokovacích rokovaní v minulom lete dohodli na NHLPA.

Pokračujúce rokovania v auguste sú povzbudivé, ale Neustále obavy z vlády G-19 Epidémia je ďalším dôvodom, prečo je liga proti takejto dohode. Únii však bol prisľúbený a NHL robí, čo môže, aby sa splnila.

2022 olympijských súťažných tímov mužov

Skupina A: Kanada (1), Spojené štáty (6), Nemecko (7), Čína (12)
Skupina B: Rusko (2), Česká republika (5), Švajčiarsko (8), Kvalifikácia 3 (11)
Skupina c: Fínsko (3), Švédsko (4), Kvalifikácia 1 (9), Kvalifikácia 2 (10)

READ  Maďarsko blízko Európskej únie v indexe stability MNB

O konečných troch kvalifikačných miestach (víťaz z každej skupiny) sa má rozhodnúť do konca augusta.

Skupina d: Slovensko (hostiteľ), Bielorusko, Rakúsko, Poľsko
Skupina E: Lotyšsko (hostiteľ), Francúzsko, Taliansko, Maďarsko
Skupina f: Nórsko (hostiteľ), Dánsko, Kórea, Slovinsko

Viac správ NHL

Carter podpísal s Heartflyers 3 -ročné predĺženie o 11,94 milióna dolárov Toto leto boli podpísané rizikové (a bezpečné) dlhodobé zmluvy NHL Ledong, Malkin, ďalšie zmluvné roky Penguin

————

Sean Leah Je spisovateľ Pro Hockey Talk na NBC Games. Nechajte mu odkaz na adrese [email protected] alebo ho sledujte na Twitteri @ Sean_Leehi.

John Cooper bude trénovať kanadský tím mužov na ZOH 2022 Objavil sa na začiatku NBCSports.com

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close