šport

John J. „Deanie“ Cordulic, Youngstown, Ohio Smrť

YOUNGSTOWN, Ohio (MyValleyTributes) – John J. „Denny“ Kordulik (87) pokojne skonal v pondelok 28. decembra 2020.

Narodil sa v Youngstowne 6. októbra 1933, syn zosnulého Johna a Sophie Zuckenickových Kordulikovcov.

John absolvoval strednú školu Woodrowa Wilsona v roku 1952.

Bol veteránom americkej armády.

V rokoch 1953 až 1968 pracoval ako mliekar v petrohradskej Creamery a neskôr vlastnil a prevádzkoval „Denise Tavern“, ktorá funguje dodnes.

Dini milovala svoj čas pri jedle posledných 56 rokov (od roku 1964). Bol to jeho dom, ktorý bol ďaleko od domova. Bol živnostníkom. Priateľstvo, ktoré získal podnikaním, bolo pre neho neuveriteľne zvláštne. Deaney s hrdosťou sponzoroval niekoľko mužských a ženských tímov vrátane softbalu, dotykového futbalu, bowlingu, šípok, biliardu a golfovej ligy. Je vášnivým bowlingom a golfistom. Miloval svoje polky a v reštaurácii hostil niekoľko polka jam lekcií.

Ján bol oddaným katolíkom a doživotným členom kostola svätého Matiáša. Bola členkou Jetnoty, Sokols a prvého katolíckeho spolku slovenských žien. Koniec koncov, na Johna sa bude spomínať ako na usilovného pracovníka a skvelého poskytovateľa svojej rodiny.

John odchádza vzdať úctu svojim deťom, Johnovi (babičke) Cordulic, Susan (Ron) Capid a Lori (John) Welsh; Jeho vnuci, Ron (snúbenec, Chrissy Sibus) Capid, Brianna (Josh Lawrence) Cordulic a Alexis Cordulic; Vnúčatá, Robert John Lawrence a Arya Sickerelli; Sestra Goladio zo San Diega; Spoločníčka Lois Eso a nevesta a zať.

Okrem rodičov ho pred smrťou predbehla aj jeho milujúca manželka, bývalý Francis Zummerling, za ktorého sa oženil 11. júla 1959 a zomrel 13. augusta 1999 so svojimi súrodencami Mary Ann Halberta, Dolores Watson, Margaret Montemarano, Carlom Gordulicom a dieťaťom Richardom.

Kvôli súčasnej vírusovej infekcii usporiadala jeho rodina v pondelok 4. januára 2021 súkromnú návštevu a omšu kresťanského pohrebu.

READ  Ange Postecoglou vládol Celticu na jeho ceste do Austrálie po nedávnom pokuse vziať jedného z jeho hráčov

Pochovaný je vedľa svojej manželky na kalvárskom cintoríne.

Opatrenia boli odovzdané v pohrebníctve Kubina-Yuhas-Vasco. Prosím navštívte www.waskofamily.com Zašlite rodinnú sústrasť.

Pošlite kvety rodine alebo Johnovi J. Ak chcete zasadiť strom na pamiatku „Drobného“ Kordulíka, navštívte nás Kvetinárstvo.

Ďalšie príbehy z WKBN.com:

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close