Veda

Južná Karolína oznamuje najnovšiu aktualizáciu COVID-19 (10. októbra 2020)

Južná Karolína oznamuje najnovšiu aktualizáciu COVID-19 (10. októbra 2020)

Nové údaje zvyšujú celkový počet potvrdených prípadov na 150 915 a potvrdených úmrtí na 3 346


Ministerstvo zdravotníctva a kontroly životného prostredia v Južnej Karolíne (DHEC) oznámilo v piatok 860 nových potvrdených prípadov a 54 nových pravdepodobných prípadov COVID-19, 21 ďalších potvrdených úmrtí a 1 nový pravdepodobný úhyn. To vedie k celkovému počtu potvrdených prípadov na 150 915, pravdepodobne prípadov na 5 706, potvrdených úmrtí na 3 346 a 205 pravdepodobných úmrtí. Potvrdené a pravdepodobné prípady: kliknite sem. Potvrdené a pravdepodobné úmrtia: kliknite sem. V piatok DHEC poskytol aj nové pokyny pre vonkajšie a vnútorné návštevy v domovoch dôchodcov a komunitných obydliach. opatrovateľské zariadenia, ktoré sa bežne označujú ako zariadenia asistovaného života. Tieto pokyny sa odporúčajú aj pre zariadenia internej starostlivosti o jednotlivcov s mentálnym postihnutím. Pokyny pre návštevu vnútorných aj vonkajších priestorov sú založené na najnovších pokynoch CMS pre opätovné otvorenie opatrovateľských domovov, ako aj na pokynoch CDC pre COVID-19 v domovoch dôchodcov. Stav vizitácie všetkých domovov ošetrovateľskej starostlivosti a komunitných pobytových zariadení v štáte sa začne poskytovať v novej týždennej správe, ktorá bude po prvýkrát k dispozícii online v utorok 13. októbra. Testovanie v Južnej Karolíne Od piatku celkovo v štáte bolo vykonaných 1 611 221 testov. Podrobný rozpis testov v Južnej Karolíne nájdete na webovej stránke Údaje a projekcie. Laboratórium verejného zdravotníctva DHEC je v prevádzke dlhšie hodiny a testuje vzorky sedem dní v týždni. Aktuálny časový rámec laboratória verejného zdravotníctva na poskytovanie výsledkov poskytovateľom zdravotnej starostlivosti je 24-48 hodín. Percento pozitívnych Celkový počet individuálnych výsledkov testov hlásených DHEC včera v celej krajine bol 8 124 (bez testov na protilátky) a percento pozitívnych bolo 10,6%.

READ  Najstaršie európske nástroje na kosti v Británii

Ministerstvo zdravotníctva a kontroly životného prostredia v Južnej Karolíne (DHEC) oznámilo v piatok 860 nových potvrdených prípadov a 54 nových pravdepodobných prípadov COVID-19, 21 ďalších potvrdených úmrtí a 1 nový pravdepodobný počet úmrtí.

To zvyšuje celkový počet potvrdených prípadov na 150 915, pravdepodobných prípadov na 5 706, potvrdených úmrtí na 3 346 a 205 pravdepodobných úmrtí.

Potvrdené a pravdepodobné prípady: kliknite sem.
Potvrdené a pravdepodobné úmrtia: kliknite sem.

V piatok poskytlo aj DHEC nové pokyny pre vonkajšie a vnútorné vizitácie v opatrovateľských domovoch a komunitných zariadeniach sociálnej starostlivosti, ktoré sa bežne označujú ako zariadenia asistovaného života. Tieto pokyny sa odporúčajú aj pre zariadenia strednej starostlivosti o jednotlivcov s mentálnym postihnutím.

Pokyny pre návštevu v interiéroch aj exteriéroch sú založené na najnovších pokynoch CMS pre znovuotvorenie ošetrovateľských domovov, ako aj na pokynoch CDC pre COVID-19 v domovoch dôchodcov. Stav vizitácie všetkých domovov ošetrovateľskej starostlivosti a komunitných pobytových zariadení v štáte sa začne poskytovať v novej týždennej správe, ktorá bude po prvýkrát k dispozícii online v utorok 13. októbra.

Testovanie v Južnej Karolíne
V piatok bolo v štáte vykonaných celkovo 1 611 221 testov. Pozrite sa na podrobný rozpis testov v Južnej Karolíne na webe Webová stránka Údaje a projekcie. Laboratórium verejného zdravotníctva DHEC je v prevádzke dlhšie hodiny a testuje vzorky sedem dní v týždni. Aktuálny časový rámec laboratória verejného zdravotníctva na poskytovanie výsledkov poskytovateľom zdravotnej starostlivosti je 24-48 hodín.

Percento pozitívne
Celkový počet individuálnych výsledkov testov hlásených DHEC včera v celej krajine bol 8 124 (bez testov na protilátky) apozitívne percento bolo 10,6%.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close