Veda

Južná Karolína oznamuje najnovšiu aktualizáciu COVID-19 (11. októbra 2020)

Južná Karolína oznamuje najnovšiu aktualizáciu COVID-19 (11. októbra 2020)

Nové údaje zvyšujú celkový počet potvrdených prípadov na 151 649 a potvrdených úmrtí na 3 348


Ministerstvo zdravotníctva a kontroly životného prostredia v Južnej Karolíne (DHEC) oznámilo v nedeľu 716 nových potvrdených prípadov a 25 nových pravdepodobných prípadov COVID-19, 2 ďalšie potvrdené úmrtia a žiadne nové pravdepodobné úmrtia. To vedie k celkovému počtu potvrdených prípadov na 151 649, pravdepodobne prípadov na 5 757, potvrdených úmrtí na 3 348 a 204 pravdepodobných úmrtí. Potvrdené a pravdepodobné prípady: kliknite sem. Potvrdené a pravdepodobné úmrtia: kliknite sem. Kto by sa mal nechať otestovať? Ak ste v komunite, v okolí ostatných alebo nie ste schopní spoločensky sa dištancovať alebo nosiť masku, DHEC odporúča, aby ste sa podrobili testom najmenej raz mesačne. Tu sa dozviete viac informácií o tom, kto by sa mal podrobiť testom. 413 Testovacie príležitosti dostupné na celom svete Testovanie na COVID-19 je nevyhnutné, pretože pomáha identifikovať ľudí infikovaných vírusom, či už majú príznaky, alebo nie. DHEC spolupracuje s partnermi komunity na nastavení mobilného testovania. kliník a sprístupniť testovanie v komunitách po celom štáte. V súčasnosti je do 30. novembra naplánovaných 115 mobilných testovacích akcií a v celom štáte je 298 stálych testovacích zariadení COVID-19. Vyhľadajte testovaciu kliniku alebo podujatie vo vašej blízkosti na scdhec.gov/covid19testing. Testovanie v Južnej Karolíne Od soboty sa v štáte uskutočnilo celkovo 1 626 378 testov. Podrobný rozpis testov v Južnej Karolíne nájdete na webovej stránke Údaje a projekcie. Laboratórium verejného zdravotníctva DHEC pracuje dlhšie hodiny a testuje vzorky sedem dní v týždni a súčasný časový rámec laboratória verejného zdravotníctva na poskytovanie výsledkov poskytovateľom zdravotnej starostlivosti je 24 – 48 hodín. Percento pozitívnych Celkový počet jednotlivých výsledkov testov hlásených v sobotu celoštátnym testom DHEC bolo 6 984 (bez testov na protilátky) a pozitívne percento bolo 10,3%. Informácie COVID-19 Najnovšie informácie týkajúce sa COVID-19 nájdete na scdhec.gov/COVID-19. Navštívte stránku scdmh.net, kde nájdete zdroje stresu, úzkosti a duševného zdravia od SC Department of Mental Health.

READ  Má naše Slnko dlho stratené dvojča?

Ministerstvo zdravotníctva a kontroly životného prostredia v Južnej Karolíne (DHEC) oznámilo v nedeľu 716 nových potvrdených prípadov a 25 nových pravdepodobných prípadov COVID-19, 2 ďalšie potvrdené úmrtia a žiadne nové pravdepodobné úmrtia.

To zvyšuje celkový počet potvrdených prípadov na 151 649, pravdepodobných prípadov na 5 757, potvrdených úmrtí na 3 348 a 204 pravdepodobných úmrtí.
Potvrdené a pravdepodobné prípady: kliknite sem.

kliknite sem.

Kto by sa mal nechať otestovať?

Ak ste v komunite a v okolí ostatných alebo nie ste schopní spoločensky sa dištancovať alebo nosiť masku, DHEC odporúča, aby ste sa podrobili testovaniu najmenej raz mesačne. Naučiť sa viac o kto by sa tu mal nechať otestovať.

413 testovacích príležitostí k dispozícii na celom území štátu
Testovanie na COVID-19 je nevyhnutné, pretože pomáha identifikovať ľudí infikovaných vírusom, či už majú príznaky, alebo nie.

DHEC spolupracuje s partnermi z komunity na zriadení mobilných testovacích kliník a sprístupnení testovania v komunitách po celom štáte. V súčasnosti je do 30. novembra naplánovaných 115 mobilných testovacích akcií a v celom štáte je 298 stálych testovacích zariadení COVID-19. Nájdite testovaciu kliniku alebo podujatie vo vašej blízkosti na adrese scdhec.gov/covid19testing.

Testovanie v Južnej Karolíne
Od soboty sa v štáte vykonalo celkovo 1 626 378 testov. Pozrite sa na podrobný rozpis testov v Južnej Karolíne na webe Webová stránka Údaje a projekcie. Laboratórium verejného zdravotníctva DHEC je v prevádzke dlhšie hodiny a testuje vzorky sedem dní v týždni. Aktuálny časový rámec laboratória verejného zdravotníctva na poskytovanie výsledkov poskytovateľom zdravotnej starostlivosti je 24-48 hodín.

Percento pozitívne
Celkový počet individuálnych výsledkov testov hlásených v sobotu po celom svete DHEC bol 6 984 (bez testov na protilátky) apozitívne percento bolo 10,3%.

Informácie COVID-19
Najnovšie informácie týkajúce sa látky COVID-19 nájdete na webovej stránke scdhec.gov/COVID-19. Navštívte scdmh.net pre zdroje stresu, úzkosti a duševného zdravia z SC Department of Mental Health.

READ  Šerifovia z New Yorku rozchádzajú svadbu v hale s takmer 300 hosťami

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close