šport

Kalinskaya, Pouskova, Schmitlova a Wang Qiang – Tennis Threats Magazine

Abiardo Akron Jabopan dohral v stredu v mexickej Guadalajare štyri dvojhry a vytvoril tak dve zo štyroch štvrťfinále.

Vzhľadom na to, že Emma Radukanu a Madison Keys vedú predčasne, zostávajú len 3 nasadené hráčky – obhajkyňa titulu Sarah Sorops Tormo (3), Camila Osorio (4) a Sloane Stephens (6). V stredu nie v akcii, takže hráči, ktorí nie sú v rebríčku, zostávajú na štvrťfinále.

Ruska Anna Kalinskaya zdolala Číňanku Xinyu Wang 6-4 0-6 6-4 v zápase s dvojitou chybou.

Kalinskaya urobila 9 dvojitých chýb a iba jedno eso, kým Wang zahodila 8 es proti 11 dvojitým chybám.

Obaja neodohrali viac ako 52 percent svojho prvého podania a ani jeden hráč nedokázal prekonať polovicu svojich bodov pri druhom podaní.

Kalinskaya čaká na víťazku štvrtkového zápasu medzi kolumbijskou štvorkou Camilou Osorio a americkou kvalifikantkou Hailey Baptisteovou.

Češka Marie Bosková zdolala v 2. kole Talianku Luciu Broncettiovú 7:6 (2) 6:2 a hrala si s víťazkou zápasu 2. kola medzi nasadenou trojkou Soribs Tormo zo Španielska. A Magdalena Frech z Poľska na štvrtkovom stole.

Do štvrťfinále postúpila Číňanka Wang Qiang, ktorá zdolala Francúzku Harmony Dane 6:4 6:2, kde narazí na Slovenku Annu Carolinu Schmitlovú, ktorá zdolala Rusku Anastasiu Botapovovú 6:3 7:6 (5).

Schmidlova viedla Potapovovú 6-3, 4-1 predtým, ako Ruska po vyhratých 4 zápasoch v rade pohrozila návratom, ale Slovenka si víťazstvo udržala v napínavom tajbrejku druhého setu.

READ  Semifinále Borges Books na Mia Open

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close