Zábava

Kalisin rozchod po jej nenávistných slovách hovoril ex

Moderátorka Miriam Kalisová (35) sa donedávna usmievala po boku svojho priateľa Michala. Spoločne išli na dovolenku, zásobili jej profil na sociálnej sieti zamilovanými fotografiami a tvárili sa, že konečne nájdu pravú lásku. Vo štvrtok večer však všetkých prekvapila statusom, v ktorom napísala, že sa rozišli, a tento vzťah bol jej najväčšou životnou chybou. Jej bývalý je v obrovskom šoku a nechápe, čo sa stalo.

Miriam Kalis nemala šťastie na mužov. Po rozvode s Martinom Šmahelom skončila v náručí bývalého hokejistu Dušana Paška mladšieho a vôbec jej neprekážalo, že športovec mal nálepku sukne. Neustále sa chválila svojimi obľúbenými fotografiami a dokonca jej dala dres, na ktorý napísala pani Pašekovú. Keď po niekoľkých mesiacoch oznámili rozchod, nikoho to vôbec neprekvapilo. Pašek za ňu v krátkom čase našiel náhradu. Začal randiť s mladým bowlingom.

Miriam Šmahel Kalisová a Dušan Pašek ml ..

Miriam Šmahel Kalisová a Dušan Pašek ml ..

Zdroj: MATEJ KALINA

Miriam však nezostala dlho sama. Počas minuloročných hokejových majstrovstiev sveta sa Kalisová ukázala v Košiciach na štadióne so svojím novým priateľom Michalom Menkynom, spolumajiteľom známej eventovej agentúry. A od tej chvíle začala markizáčka opäť zásobovať svoj profil zamilovanými zábermi a na jeho adresu písať samotnú ódu. Aj v auguste s ním odišla na dovolenku do Chorvátska a jachtu si užívala s exmanželom Šmahelom a jeho novou rodinou.

Martin Šmahel s dcérou Emkou na dovolenke.

Martin Šmahel s dcérou Emkou na dovolenke.

Zdroj: instagram

Zdalo sa, že Kalis konečne našla svojho princa. Koncu jej rozprávky však odzvonilo. Miriam zverejnila vo štvrtok večer status, v ktorom priznala, že sa rozišli a potom šokovala slovami, že to bola jej najväčšia životná chyba. Podľa toho bolo hneď každému jasné, že sa musí stať niečo vážne. „Každý človek musí aspoň raz v živote zažiť najväčšiu chybu svojho života. Bol to môj posledný vzťah. Vďakabohu za túto skúsenosť, ale myslím si, že to stačí. Naučil som sa toho dosť. Celý život.“ Neviem, čo by som si zaslúžil, ale som presvedčený, že to stačilo. ““Kalis prekvapila svojou úprimnosťou. Keď sme sa Miriam pýtali, čo sa skutočne stalo, nebola veľmi zhovorčivá. „Už nemám čo povedať, nehnevaj sa,“ povedala. Rovnaký názor mal aj jej bývalý manžel. „Viem o tom, ale nemám potrebu a dôvod to komentovať.“ povedal Smahel.

Moderátor ex Michal, ktorý je zo svojho správania šokovaný, má však na celú situáciu iný názor. „Neviem vysvetliť, prečo má tento postoj, pretože sa o týchto veciach so mnou odmietla rozprávať. Verím, že budeme vedieť povedať, prečo to nazvala týmto našim vzťahom, ktorý bol podľa mňa plný lásky a trval 1,5 roka.“ .Verím, že mi jedného dňa povie, prečo to omylom volala. Zatiaľ mi to nie je jasné. V týchto dňoch sa s ňou snažím komunikovať. Len k tomu nemôžem zaujať ďalšie stanovisko. Som z toho smutný . Vôbec neviem, ako mám reagovať. Rozišli sme sa pred pár dňami, je to všetko čerstvé, “Povedala nám to Menkyna. Zatiaľ len oni dvaja vedia, čo sa medzi nimi skutočne stalo.

Mohlo by vás zaujímať:

Autor:
tam

READ  Nové filmy: Divadlá, Streamerské služby ponúkajúce nové filmy

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close