Zábava

Kam ešte môže ísť? Jennifer Lopez pózuje celkom nahá, forma vyráža dych – Sexi šoubiznis – Koktejl

Len pred pár dňami svet obdivoval americkú speváčku Jennifer Lopez na vyhlásení cien American Music Awards, kde predviedla sexi vystúpenie, ale aj nestarnúce príťažlivé telo. A je to znova!

Latino diva predstavuje nový singel s názvom Ráno a v noci zo stredy na štvrtok pre neho zverejnila fotografiu, ktorá má byť obálkou singlu a sprievodnou vizuálnou stránkou novinky. Pózuje pre ňu celkom nahá.

Snímka fotografov Merto Alas a Marcus Piggott je samozrejme zachytená tak, aby všetky intímne partie zostali skryté. Póza v Evinom rúchu je napriek tomu provokatívna a Lopez odhaľuje krivky jej poprsia a príťažlivého a pomerne slávneho zadku.

Skutočný vek tejto dámy sa opäť stáva témou, pretože diva v júli tohto roku oslávila 51. narodeniny. Takéto číslo sa zdá byť neuveriteľné a v prípade činu nie je možné hovoriť iba o retuši (aj keď nepochybne existuje). Jennifer Lopez naozaj drží príkladnú formu.

Pri tvorbe Balmain prišla speváčka a herečka Jennifer Lopez. Autor: ABC / Shutterstock Editorial / Profimedia

Singel In the morning vyjde oficiálne tento piatok a niet pochýb o tom, že latinskoamerická hviezda zaujme novým záberom množstvo poslucháčov. Nepochybne sa dočkáme aj skutočne šteklivého videoklipu.

Mimochodom, podobný nedávno zverejnila aj slovenská speváčka Dara Rolins, ktorú tiež fascinuje jej disciplína a fyzické sily vo veku 47 rokov (o pár dní už 48!). Viac sa dočítate tu.

Speváčka Dua Lipa pri tvorbe Versace.

Raper Nelly na American Music Awards 2020.

Páči sa vám tento článok?
Podporte prosím kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je každý deň prinášať aktuálne správy. Aby sme pre vás mohli pracovať neustále a ešte lepšie, potrebujeme tiež vašu podporu.
Ďakujem za akýkoľvek finančný príspevok.

READ  RPT-GRAPHIC- V zlom svete vznikajúceho dlhu na trhu sa stane čokoľvek

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close