Svet

Kam odchádza Superliga z Barcelony?

Európsky futbalový svet má málokedy taký deň.

Keď v nedeľu neskoro večer došlo k oznámeniu o vytvorení európskej superligy, prvé myšlienky na sociálnych sieťach boli synonymom pre „ach, dobre, naozaj to šli a dokázali to“.

V tom čase, aj keď boli menovaní, bolo jasné, že nie sú v Barcelone, kde by oficiálne niečo oznamovali.

Pravdepodobne to je potrebné urobiť Copa del Rey Obsah dostane posledný popud viac ako čokoľvek iné.

Prehra je nevyhnutná, tak prečo sa viac trápiť so spomienkami na konečné víťazstvo úžasnej trofeje.

Takto to pokračovalo až do pondelkového skorého rána pred zverejnením oficiálnej správy, ktorá sa objavila na webových stránkach ďalších 11 členov spoločnosti.

Do tej doby nepovedalo nič neznámeho fanúšikom Parsie odinakiaľ, ale pri pohľade na oficiálne potvrdenie by to určite malo pre mnohých gurmánov kyslú chuť v ústach.

Škola myslenia, že UEFA bude plná korupcie, bude často pretrvávať, keď budú robiť rozhodnutia perzskí fanúšikovia. Liga majstrov Išli proti nim a z tohto dôvodu nie je prekvapujúce, keď počujem, ako niektorí podporovatelia prichádzajú s plnou podporou ESL.

Štruktúra turnaja a spôsob, akým sa v priebehu rokov, po celé desaťročia, hrával futbal, sú však ohrozené.

Ako je na tom po smrti horúceho vzduchu a hluku zo všetkých strán, keď ich hráči nemôžu hrať za svoje krajiny medzinárodné zápasy?

Zabráni to hráčom v pripojení sa alebo sú tam len kvôli neslávnemu svetlu? To je otázka, na ktorú odpovieme dosť skoro.

To by umožnilo Earlingu Holland stať sa prvým miliónom libier za týždeň – ak je Barcelona alebo akýkoľvek iný klub natoľko bláznivý, aby vylial také peniaze. ESL môže predstavovať rámec, ktorý to umožňuje ktorejkoľvek zainteresovanej strane.

READ  V okamihu, keď sa Trump dozvedel o Bidenovej výhre? Novinári ho prichytili pri golfe

Zjavnou pravdou je, ako sa všetko v tejto chvíli odohrá, čo si o tom myslia perzskí hráči a vie niekto, či to ovplyvní rozhodnutie niektorých z nich zostať v klube.

Foto: Joseph Martinson / Getty Images

Vzhľadom na to Bayern Mníchov A Paríž Saint-Germain sú jediní dvaja európski hrdinovia, ktorí sa nechcú pripojiť k ESL (v tomto okamihu), čo v každom prípade obmedzuje pohyb skutočných elitných hráčov.

Z finančného hľadiska by to mohla byť miazga pre klub.

Finančná situácia Perzie je dobre známa, či už je alebo nie je Partneri Súhlasíte s krokmi, ktoré urobil klub, najmä na základe predchádzajúcich tvrdení, že Joan LaBorte sa neprihlási do klubu ESL, môže existovať cesta z diery, kde sa ocitne Barcia.

Posun vpred je prospešnejší ako prekážka učiacim sa ľuďom, aj keď v podstate ležia v posteli. Bieli.

Ak odhliadneme od financií, pre pracujúceho človeka je celý koncept Superligy hnusný voči „krásnej hre“.

Napriek tomu fanúšikovia Parsie nakoniec prijali obchodného podporovateľa trička a zmenili vodorovnú a zvislú čiaru na šeky, ktoré síce boli v skutočnosti kúpené Galadigos Real MadridNie z baru சா a, ale z Modus Operandi.

Urobilo sa množstvo neslávne známych rozhodnutí a stále existuje lojálna základňa fanúšikov. To bude prípad ostatných zapojených klubov.

To je určite nežiaduce, ale aj keď sú výsledky naďalej želateľné, šance nie sú vysoké Partneri Opustenie klubu v Troes.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close