Kanada 0:2 Uruguaj: Uruguaj porazil Kanadu

Uruguaj A Kanada Juhoamerický tím zvíťazil 2:0 v priamom súboji v Bratislave a na tréningu na prázdnom štadióne na priateľský futbalový zápas.

Hoci Kanada Keďže mali toľko lopty, naozaj sa snažili nájsť cestu a La Celeste otvorila skóre po šiestich minútach.

Bola to tiež destinácia hodná početného publika Nicholas de la Cruz Ohýbanie priameho kopu do pravého horného rohu Milan Borjancieľ.

Pri presilovke sa trochu pošmykol, ale to nevadilo, lopta sa zakrútila ponad múr a mimo brankára.

Uruguajské partnerstvo útočníkov Luis Suarez A Darwin Nunez Sľuboval veľa, no v úvodnej polhodine bol útočník Liverpoolu pomerne pokojný, okrem toho, že poslal dobrú šancu ponad loptu z halfvoleja.

Uruguajčan Federico Valverde (vpravo) proti Kanaďanom Samovi Adegukbemu (vľavo) a Stephenovi Eustaquiovi (vpravo)Jakub GavlákEFE

Dvojica však v 33. minúte zdvojnásobila náskok svojej krajiny.

Suarez Prešiel pravým kanálom a trafil vedľajšiu čiaru, vysoko sa zdvihol a zdvihol pozývajúci kríž smerom k svojmu údernému partnerovi, ktorý loptičku mocne švihol dole a minul. Borjan.

Druhý polčas sa hral s niekoľkými pozoruhodnými incidentmi a ani jedna strana nehrozila zmenou skóre.

Uruguajčan Agustin Canopio (L) v zápase proti Kanaďanovi Samovi Adegukbemu (R)Jakub GavlákEFE

Uruguaj Ukázal dôležitosť bezohľadnosti v tom, čo by mohlo byť lekciou KanadaSúpera prevyšovali na lopte, no neboli v záverečnej tretine.