Svet

Kanadský záchranár nevedomky ošetrí dcéru pri nehode

Asistentka Jaime Erickson bola privolaná k nehode minulý týždeň a jej manžel Sean Erickson ju utešoval, keď hovorila pre médiá v Airdrie, pričom si neuvedomila, že sa pokúsila zachrániť svoju vlastnú dcéru, pretože jej zranenia boli také vážne. , Alberta, utorok. (Jeff McIntosh, The Canadian Press prostredníctvom AP)

Odhadovaný čas čítania: 2-3 minúty

CALGARY, Kanada – Kanadský zdravotník, ktorý nevedomky ošetril vlastnú dcéru po smrteľnej autonehode, sa rozplakal pri spomienke na krásnu ženu, ktorá bojovala až do konca.

Jayme Erickson bol privolaný k nehode severne od Calgary 15. novembra a bol vytiahnutý z auta s vážne zranenou ženou a prevezený do nemocnice, kde zomrela. Kvôli zraneniam nebola identifikovaná.

Až keď sa Erickson na konci dňa vrátil domov, stretli ho dôstojníci Kráľovskej kanadskej jazdnej polície, ktorí mu povedali, že pacientom je jeho 17-ročná dcéra Montana.

Erickson sa v utorok podelila o svoj smútok s novinármi a opísala, že jej dcéra uspela vo všetkom, čo si zaumienila, od nadšenej plavkyne až po právničku.

„Bola bojovníčka, bojovala až do dňa, keď zomrela, a bola krásna. Bola taká krásna. Vždy sa snažila urobiť čokoľvek, vždy sa jej to podarilo,“ povedal Erickson na hasičskej stanici Airdrie s rodinou. , na podporu jej stáli policajti a hasiči.

Richard Reid, priateľ a letový záchranár, sa niekoľkokrát pokazil, keď opísal účasť na scéne, keď Erickson stratil kontrolu nad autom a narazil do protiidúceho nákladného auta.

Vodič mohol z auta vystúpiť, ale spolujazdkyňa utrpela vážne zranenia, povedal Reid. Erickson je prvým človekom na scéne. Povedal, že Erickson vedel, že dievča má problémy a sedel tam, kým ju nevyslobodili a neodviezli do nemocnice leteckou záchrannou službou, pričom stále nevedel, kto to je.

Zdravotníčku Jaime Ericksonovú utešoval jej manžel Sean Erickson a priatelia, keď ju minulý týždeň privolali k nehode, nevedela, že sa snaží zachrániť svoju vlastnú dcéru, pretože zranenia boli také vážne.  utorok pre médiá v Airdrie, Alberta.
Zdravotníčku Jaime Ericksonovú utešoval jej manžel Sean Erickson a priatelia, keď hovorila po tom, čo bola minulý týždeň privolaná k nehode a nevedela, že sa snaží zachrániť svoju vlastnú dcéru, pretože zranenia boli také vážne. utorok pre médiá v Airdrie, Alberta. (Foto: Jeff McIntosh/The Canadian Press prostredníctvom AP)

„Na spiatočnej ceste vyjadril partnerke svoj smútok a zúfalstvo s vedomím, že rodina môže prísť o dcéru, sestru a vnúča. Krátko po príchode domov sa ozvalo klopanie na dvere. Bol to RCMP,“ povedal Reid.

„Keď na svoje zdesenie vošla do izby, našla s ňou dievčatko sedieť v zadnej časti zdemolovaného vozidla živé, takže sa rodina mohla rozlúčiť a vzhľadom na rozsah jej zranení aj vlastnú dcéru Jaimeho,“ dodal.

„Jaime nevedomky nechal nažive svoju vlastnú dcéru,“ povedal Reid.

Fotografie

Najnovšie svetové príbehy

Ďalšie príbehy, ktoré by vás mohli zaujímať

READ  Mutovaný koronavírus bol zistený v iných krajinách a účinnosť vakcíny môže byť znížená

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close