Technológie

Kanály Nintendo Wii a DSi Shop sú už niekoľko dní offline • Eurogamer.net

Hoci sa zdá, že databáza sťahovania je stále aktívna.

Zdá sa, že kanály Nintendo Wii Shop a Nintendo DSI Shop boli prepnuté do režimu offline.

Bez akéhokoľvek varovania od Nintenda hráči nevedia, či ide o nekontrolovanú údržbu alebo znamenie, že obchody boli odstránené z dobrého účelu. V čase písania tohto článku sa predpokladá, že predajne nie sú v prevádzke minimálne od 16. marca.

Hráči si síce už nejaký čas nemôžu kúpiť nový obsah z oboch obchodov, no ich nedostupnosť naznačuje hráčom Zakúpené digitálne položky sa momentálne nedajú obnoviť.

Najzaujímavejšie zo všetkého je, že keď obchody zobrazujú chybové kódy – 290502 a 209601 pre každý z nich – niektoré zdroje naznačujú, že hlavný server Nintenda stále existuje, takže hry možno stále sťahovať pomocou nástrojov tretích strán, ako je NUSDownloader. Offline stránky stiahnuté offline (vďaka, gbatemp Cez ResetEra)

Nintendo sa zatiaľ k havárii verejne nevyjadrilo.

Nintendo malo ruský eShop „Dočasne udržiavané“ Po tom, čo jej poskytovateľ platobných služieb nedávno prestal platiť v rubľoch.

Vo verzii správy preloženej spoločnosťou Google na eShope sa ďalej uvádza: „Eshop Nintendo v Rusku bol dočasne uvedený do údržby, pretože platobná služba používaná v eShope Nintendo prestala platiť v rubľoch“.

Je pozoruhodné, že toto dočasné pozastavenie služby sa nezdá byť výsledkom vlastného konania spoločnosti Nintendo, ale skôr tretej strany. Na rozdiel od Microsoft, E.A.A CD program – Všetci títo prestali predávať svoje produkty v Rusku, keďže invázia krajiny na Ukrajinu pokračuje – Nintendo sa k veci zatiaľ verejne nevyjadrilo.

Podporujete Eurocam?

Chceme urobiť EuroCamer lepším, teda lepším pre našich čitateľov – nie pre algoritmy. Mozes pomoct! Staňte sa podporovateľom Eurogameru, budete si môcť prezerať stránku úplne bez reklám, ako aj exkluzívny prístup k článkom, podcastom a konverzáciám, ktoré vám priblížia tím, príbehy a hry, ktoré máme radi. Predplatné začína na 3,99 GBP / 4,99 $ mesačne.

Podpor nás

READ  Siemens podpísal 30-miliónový kontrakt na dodávku zariadení pre slovenskú nemocnicu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close