Hlavné správy

Karel Gott († 80) zarába milióny aj po svojej smrti: Dedičia cinkali na účte TÁTO SUMA … Za jeden rok!

Hovoríme o nezdanenej sume, ale stále je to pekná suma. V minulom roku bolo na transparentný účet pripísaných 10 112 700 korún od všetkých správcov diel v krajinách, kde Slávika hrala rozhlas a televíziu. Maestro si tak získalo svoju popularitu v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku, Rusku a vo všetkých nemecky hovoriacich krajinách.


Výročie smrti Karla Gotta († 80): Je to už 1 rok … Maestro tieto chvíle stratil!


„Je to z predaja albumov a prehrávania skladieb v rádiách alebo televíznych programoch. V niektorých prípadoch to boli aj autorské honoráre za opakovania, za ktoré mal pán Gott v zmluve garantovanú odmenu.“ povedal Blesku nemenovaný zdroj z nezávislej spoločnosti výkonných umelcov – takzvaný Intergram.


Rok od smrti Karla Gotta: Ochranka na cintoríne je v pohotovosti, Ivana si dokonca najala osobného strážcu!


V spomínanej sume sú započítané aj sumy od OSA, teda od Združenia na ochranu autorských práv, keďže Gott bol autorom aj niekoľkých piesní. Všetky tieto peniaze boli po celý rok pripisované na transparentný účet, pretože dedičské konania ešte neboli do letných prázdnin doriešené.

Zľava: dcéra Dominika, Karel Gott, dcéra Lucie a manželka Ivana Gottová.

Zdroj: Facebook KG

Podľa zistení českého Blesku je však táto téma už uzavretá. Najväčší podiel má vdova Ivana Gottová a dcéry Charlotte a Nellinka, ktoré do dosiahnutia plnoletosti zastupuje ich matka.

Najstaršia dcéra Dominika, ktorá sa po smrti otca pokúsila zaútočiť na jeho vôľu, bola z dedičského konania vyňatá, pretože ešte počas života Slovana po dohode dostala 6 miliónov korún. Karel jednal aj s ďalšou dcérou Luciou. Za akých podmienok nie je známy.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close