Svet

Kate Middleton bola prirovnávaná k princeznej Diane a ľudia ju volali „princezná nového ľudu“

Dtechnicky Kate Middleton Teraz je to nové princezná z Walesu Ako neskoro Princezná Diana Bolo to v jej časoch. Toto je nový názov Kráľ Karol III Dostala ho ona a jeho najstarší syn, ktorý bol nováčik Princ z Walesu. Titul, ktorý patrí priamej osobe v poradí po britskej korune.

Časť mladej generácie Kráľovský Fanúšikovia, ktorí nie sú úplne skúsení Princezná Diana Záhady sú pripravené vziať ju preč od mnícha a dať ju Kate. Nazývali ju „Ľudová princezná“, pretože bola spoločenská a prístupná pre každého. Kate Middleton Zdá sa, že nie je prístupný Princezná Diana bola vo svojej dobe, ale fanúšikovia sú stále odhodlaní udeliť jej prezývku.

Kto nazval Dianu „Ľudovou princeznou“?

Koncom 90. rokov bývalý minister Tony Blair Vzdal hold Princezná Diana Krátko po jej tragickom odchode z autonehody. Bol to on, kto ju volal.Ľudová princezná‚. Tento istý neoficiálny titul ľahko vyhodia fanúšikovia, ktorí nechápu jeho význam.

V ten deň Princ William a Kate Išiel som do Sandringhamu, aby som videl všetko kráľovnáJeho kvetinová pocta mu kráľovskí fanúšikovia začali volať na sociálnych sieťach. Ale ich dôvody môžu byť iné ako dôvody, pre ktoré sa princezná Diana volala týmto menom. Nejde ani tak o súťaž medzi týmito dvoma.

Fanúšikovia začali ukazovať Princezná Catherine Trieda, elegancia, krása a oddanosť povinnosti – všetko v jednom. Chýba im však časť, vďaka ktorej sa Middleton zdá byť prístupný každému. Ale čo si myslíš ty? Súhlasíte s týmto označením? Princezná Diana Roe Kate Middleton?

READ  OSN Izrael nie je vďačný za uznesenie o ľudských právach

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close