Technológie

Každá hra o prepínači uvedená v deň prezentácie Daves 2022

Od Jeffa Keegleyho Úvodná ukážka Summer Game Fest 2022 Deň prezentácie Daves 2022 zameraný na indie prišiel a odišiel. Oslava 10. výročia predstavenia Double Fine a iam8bit, táto druhá časť streamu Summer Game Fest mala viac správ o prepínaní ako show, ktorú organizoval Keekley.

Nižšie je uvedený súhrn každého oznámenia o zmene z Day of the Daves 2022 v poradí, v akom sa objavili v relácii.

Daves 2022 Showcase Opening Day – Oznámenie každej hry s prepínaním

Tu je každý jeden Sebavedomý Zmeňte hru z prezentácie Day of the Dawes 2022.

Čas letí – 2023

Táto zvláštna hra je čiastočne otvorený svet a čiastočne letecký simulátor – jednoducho ju hráte ako muchu! Tu je zoznam vedier, ktoré môžete dokončiť pred smrťou. Ale život Evy je krátky – a zoznam je dlhý! Choďte do toho a naučte sa nástroj, zbohatnite, prečítajte si knihu, prejdite sa, nájdite sa, opite sa, rozosmievajte niekoho alebo vstúpte do sveta umenia! Ak nechcete ísť za svojimi životnými cieľmi, flákajte sa, vyčistite si krídla a pozerajte televíziu. Využite čo najviac času, ktorý máte! Pretože všetci zomrieme.

Ešte trochu – 2022

Trochu doľava Je to pohodlná logická hra, ktorá vám umožňuje triediť, usporiadať a organizovať predmety, aby ste vyriešili skryté hádanky v domácnosti. Pozorujte nezbednú mačku, ktorá občas nedokáže urobiť vašu slušnú prácu.

Medveď a raňajky – 28. júla 2022

Medveď a raňajky Triezva manažérska adventúra, v ktorej hráte za medvedíka, ktorý sa snaží utiecť P + P v lese. Hong a jeho priatelia nájdu opustenú chatu a so svojou tínedžerskou vynaliezavosťou ju premenia na program zarábania peňazí s raňajkami pre nepochybných turistov. Ako sa vaše podnikanie rozširuje, rozširujú sa aj tajomstvá džungle a Hong čoskoro objaví hlbšiu zápletku ako džungľa.

Korene Pacha – TBA

Korene pachy Poľnohospodársky sim zasadený do doby kamennej, kde pestujete myšlienky, ktoré formovali ľudstvo.

Testa: Spomienky medzi – TBA

Monument Valley a Alpha: Obnovte spomienky, obnovte priateľov a obnovte minulé vzťahy v tejto jedinečnej strategickej štúdii založenej na snoch a strastiach od tvorcov A Wildlife Adventure.

SCHiM – TBA

SCHiM Hra o skákaní z tieňa do tieňa v náročnom a vzrušujúcom prostredí. Táto 3D platforma berie prvky svetla a animácie a pridáva ich priamo do hry, čím poskytuje zážitok, ktorý môžete vidieť len vy. SCHiM.

Malý Nemo a strážcovia Slumberlandu – 2023 (Kickstarter)

Preskúmajte vysnívaný svet ako Malý Nemo vyzbrojený hračkami, cukríkmi a plyšovými zvieratkami v tomto farebnom plošinovom dobrodružstve Metrodwania.

Líška a žaba cestovateľ Adashino Island Monštrum – TBA

Fox and Frog Travelers: The Démon of Adashino Island 3D akčná adventúra so scenárom inšpirovaným japončinou. Budete hrať za dievča menom Fox, ktoré sa ocitne na ostrove Adashino a začne cestovať so žabou. Tory brány, stánky s občerstvením a neónové nápisy dodávajú ostrovu svetlo a farbu. Niečo číha v tieni, ešte bližšie… „Fox and Frog Travelers“ momentálne vyvíja Riaz.


Aký je váš obľúbený oznam v relácii Day of the Devas? Dajte nám vedieť nižšie.

READ  Red Bull Basement 2021: Typy, ktoré propagujú nápady

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close