Veda

Každý, kto sa zúčastnil nedávneho koncertu v reštaurácii Henrico, by mal dostať do karantény, tvrdia úradníci v zdravotníctve | Stolovanie

Dôležitým faktorom bolo aj miesto vzniku ohniska, uviedla Avula s tým, že nie všetky mená a priezviská všetkých patrónov sú k dispozícii.

„V kancelárskom prostredí poznáte všetkých, ktorí pracujú v kancelárii a strávili 15 minút do 6 stôp od postihnutého jedinca, ale pri týchto typoch zariadení je to ťažšie,“ povedala Avula.

Podpora miestnej žurnalistiky

Vaše predplatné umožňuje naše prehľady.

{{featured_button_text}}

Vo vyhlásení sa uvádza, že s udalosťou súvisí „zhluk infekcií COVID-19“, Avula však nedokázala poskytnúť presný počet pozitívnych infekcií a uviedla, že na to potrebuje povolenie zdravotníckeho komisára alebo reštaurácie. Niektoré výsledky testov čakajú a úradníci kontaktovali približne 75 účastníkov a zamestnancov.

Podľa VDH sú na klasifikáciu ohniska nákazy potrebné najmenej dva potvrdené prípady. Henrico malo od začiatku pandémie celkovo 62 ohnísk, pričom 21 z nich bolo v združených zariadeniach, ako sú reštaurácie, školy a pracoviská.

Podľa štvrtka viac ako 1500 z 6 096 prípadov lieku Henrico COVID-19 súviselo s ohniskom nákazy, informácie poskytnuté VDH. Takmer 40% prípadov sú ľudia vo vekovej skupine 20 – 39 rokov.

Odkedy bol VDH v máji obvinený z vykonávania gubernatoriálnych výkonných príkazov, bolo podľa VDH 10 reštauráciám v tejto oblasti – siedmim v Richmonde, dvom v Henrico a jednej v hanoverskej župe – pozastavené zdravotné povolenia. Všetky boli obnovené.

READ  Prečo by ste si nemali robiť tie malé, tvrdé hrčky na tvári

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close