Hlavné správy

Kde sa pozerať na živé vysielanie USA vs Slovensko, televízny kanál, zostavy na majstrovstvá sveta hráčov do 20 rokov

Spojené štáty americké sa kvalifikovali do vyraďovacej fázy Majstrovstiev sveta hráčov do 20 rokov 2023, no ich osud ešte nie je úplne spečatený, keďže v piatok absolvujú skupinovú fázu proti Slovensku.

Výhry nad Ekvádorom a Fidži nechali tím Mikeyho Varasa jasné dva zápasy a aj bod v poslednom zápase skupiny by potvrdil ich miesto v skupine B. Ale prehra by ich posunula na druhé alebo tretie miesto a vytvorili by knockout. Cesta je náročná.

O body sa bude snažiť získať aj súper Slovensko. Výhra 4:0 nad Fidži v úvodnom zápase bola sľubná, ale s Ekvádorom prehrali 2:1. Bod v tomto zápase by im stačil na to, aby sa prebojovali na tretie miesto, no výhra by ich bez pochýb previedla.

Ak by Slovensko zdolalo USA, všetky tri tímy by mohli skončiť so šiestimi bodmi, teda postúpiť všetky. V tomto scenári bude prvým rozhodujúcim faktorom gólový rozdiel, po ktorom budú nasledovať strelené góly. V prípade potreby môžu byť potrebné ďalšie tajbrejky, t. j. gólový rozdiel alebo strelené góly v zápasoch medzi týmito tromi tímami, s výnimkou zápasov proti Fidži nižšie.

Tiež: Úplný prehľad skupinových fáz majstrovstiev sveta hráčov do 20 rokov 2023, zápasov, najdôležitejších momentov a výsledkov

Kedy začína USA vs Slovensko?

Zápas Premier League na Estadio San Juan del Bicentenario sa začína o 15:00 miestneho času v piatok 26. mája v San Juan v Argentíne.

Sú hodinu pred východným časom, takže zápas sa začne v USA 14:00 východného času / 11:00 PT.

Druhý zápas medzi Ekvádorom a Fidži sa začína v rovnakom čase na Estadio Unico Madre de Ciudades v Santiagu del Estero, čo znamená, že ani jeden tím nebude mať hernú výhodu nad ostatnými, ktorí hrajú vo svojich zápasoch.

READ  Slovensko porazí Belgicko, Švajčiarsko porazí Taliansko vo finále Pohára Billie Jean Kingovej

USA vs Slovensko Live Stream, TV kanál

ďalej: Sledujte zápasy Premier League naživo v USA s Fubo

  • Dátum: Piatok 26. mája 2023
  • čas: 14:00 ET
  • TV frekvencia: FS2
  • Televízia v španielskom jazyku: Universo
  • Streaming: FuboFox Sports GO, Telemundo Deportes En Vivo, Universo TERAZ

Majstrovstvá sveta vo futbale hráčov do 20 rokov 2023 vysiela v angličtine stanica FOX v USA a rozhodli sa umiestniť tento posledný zápas skupinovej fázy na FS2 pre USA.

Na Universo je k dispozícii vysielanie v španielskom jazyku. Obe vysielania sú k dispozícii na streamovanie Fubo.

Zápas bude streamovaný na FIFA+ pre kohokoľvek mimo USA.

Zostavy USA vs Slovensko a tímové správy

Keďže sú USA takmer isté o mieste vo vyraďovacej fáze, hlavný tréner USA Mikey Varas môže v tomto zápase proti Slovensku zvážiť viac rotácií. Medzi potenciálnymi suspendáciami za žlté karty a vysokou daňou za telo môže byť kandidátmi na mix viacero hráčov.

Traja americkí hráči dostali žlté karty v prvých dvoch zápasoch a budú suspendovaní v ďalšom zápase: Jack McLean, Diego LunaA Josh Winder. Z tohto tria je najdôležitejším hráčom, ktorý potrebuje ochranu, McGlynn, ktorý je základom tohto amerického stredopoliara. Dá sa zmeniť Niko Tsakiris Proti Fidži zišiel z lavičky a urobil dobre.

Potom sú tu možnosti Jonathan Gomez A Brandon Craig Obaja odohrali zatiaľ plných 180 minút s oddychom.

Kevin Parades A Rogas Bukstas Obaja sú pripravení pripojiť sa k tímu vo vyraďovacej fáze Paxton Aaronson Nevydal Eintracht Frankfurt a nezúčastní sa turnaja. Jalen Neal LA Galaxy tiež nebol vydaný a teda nemohol hrať žiadnu rolu.

Predpokladaná základná zostava USA (4-3-3): Slonina (GK) – Say, Fercranus, Halliday, Wiley – Tsakiris, Edelman, Wolff – Cowell, Yappy, Sullivan.

Hlavný tréner Slovenska Albert Ruznak (áno, je otcom rovnomenného stredopoliara Seattle Sounders) nastúpil v prvých dvoch zápasoch takmer v rovnakej základnej zostave. Od víťazstva proti Fidži k prehre s Ekvádorom urobil iba jednu zmenu Adam Casey V prospech mládeže Nino Marcelli.

READ  Horskí záchranári chránia najkrajší strom Slovenska roku 2021

Len dvaja hráči na tomto zozname hrajú za kluby mimo Slovenska Adam Krieger (Cagliari/ITA zapožičané z rakúskeho klubu LASK) a Leo Sauer (Feyenoord/NED). Krieger je spolu s obrancom považovaný za top vyhliadku v strane Sebastian CosaKto nastupuje za Superligu Spartak Trnava, kto za Fi

Skončil druhý v poradí základnej časti #slovenskej ligy.

Predpokladaná základná zostava Slovenska (4-3-3): Hardina (GK) – Bagin, Kopáček, Koza, Šikula – Kajdoš, Šnajder, Solkai – Sauer, Marcelli, Zambor.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close