šport

Kde sú teraz neúspešní futbaloví zázraky, keď Freddie Adu priznáva, že bol „pod morom“

Ako ukázal Freddie Adu vo svojej kariére, ak je tlak a pozornosť mladého talentu veľká, futbalové schopnosti niekedy nestačia.

Americký tínedžer mal iba 14 rokov, keď debutoval medzi seniormi a stal sa najmladším športovcom zo svojej krajiny, ktorý podpísal zmluvu o profesionálnom športe. Teraz sa však 33-ročná žena snaží varovať ostatných pred nebezpečenstvom jej príliš prílišného, ​​príliš mladého života.

Adu nie je ani zďaleka jediný zázrak, ktorý nesplní tento pôvodný sľub, a môže sa to stať z rôznych dôvodov. Tu, Sklenený futbal Pozerá sa na niektorých hráčov, ktorí sa po počiatočnom humbuku nevypracovali na svetové superhviezdy.

Pekná vrstva

„Chcem sa vrátiť k hre, ktorú milujem a chýba mi,“ povedal nedávno Adu pre NJbet (cez ). Hviezda ) „Chýba mi atmosféra, chýba mi šatňa, každé ráno mi chýba tréning, byť v blízkosti chalanov – všetko mi chýba,

„Chvíľu som nehral, ​​takže musím ísť a urobiť testy a musím byť super fit. Som v bode, keď som na to pripravený, takže bude toto leto. a dúfam, že to pôjde podľa plánu.

„Bol som od vrcholu hory až po dno oceánu. Myslím, že mladším hráčom prinášam veľa dobrých rád… Môžete mať všetky talenty na svete, ale ak nie“ tvrdo pracuj“ a rozvíjaj svoj talent, vráti sa ti to a uhryzne ťa.“

Od ktorého zázračného dieťaťa ste čakali, že zájde najďalej? Povedzte svoj komentár Sekcia komentárov

Adu cestoval po svete, hral futbal v Portugalsku, Francúzsku, Brazílii a Turecku, ako aj vo svojich rodných Spojených štátoch. Od jeho posledného súťažného zápasu však uplynulo päť rokov a pokus o comeback vo Švédsku skončil v slzách.

READ  Dlh: Felix & Denise vstúpili, Bianca vonku ako otvorená

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close