šport

Keď hovorím, mnohí skončia vo väzení namiesto môjho syna, rozmaru Jovicovho otca

dnes 10:50
|

Útočníkovi španielskeho futbalového klubu Real Madrid Lukovi Jovičovi hrozí v Srbsku polročný trest odňatia slobody za porušenie karanténnych pravidiel, informovali v piatok štátni zástupcovia.

Luka Jovic.

Prečítajte si tiež

Futbalista Realu Madrid môže skončiť vo väzení, obvinený z porušenia …

Jovič sa v marci nakrátko vrátil domov zo Španielska, aby sa zúčastnil narodeninovej oslavy svojej priateľky v Belehrade, a to aj napriek tomu, že potom mal byť v súvislosti so šíriacim sa koronavírusom v povinnej 14-dennej izolácii.

Bývalý hráč nemeckej Eintrachtu Frankfurt alebo portugalského klubu Benfica Lisabon neskôr odmietol zaplatiť 30 000 eur na humanitárne účely výmenou za zrušenie obvinení a prokuratúra sa s prípadom obrátila na súd s tvrdením, že Jovich by mal byť odsúdený na šesť mesiacov väzenia.

Otec hráča pomenoval túto správu tak, že „prenasledoval“ svojho syna. „Srb odpustí ďalšiemu Srbovi až na úspech. Nebudem robiť nijaké vyhlásenie, pretože keď hovorím, mnohí skončia tam, kde by chceli vidieť Luka – vo väzení.“ poznamenal Milan Jovič pre Srbské Novosti, stanovisko prevzal aj španielsky web 20minutos.es.

Keď v marci vypukla prvá vlna pandémie koronavírusov, srbská vláda uvalila povinnú izoláciu na občanov vracajúcich sa zo zahraničia, Jovič však predstieral, že tejto povinnosti sa to netýka. Argumentoval tým, že nikto mu neposkytol správne pokyny, ako postupovať. Jovič si asi až dodatočne uvedomil, čo urobil, a prostredníctvom instagramu sa ospravedlnil za to, že môže znamenať pre mnohých ľudí zdravotné riziko.


Zahodil nemožné, diváci to nechápali a náležite to komentovali. Vidiecky futbal v Českej republike:

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close