Zábava

Keď sa Meghan vráti do filmového biznisu, prevráti veľa! Budete vypadávať z jej poplatku – Star Cases – Cocktail

Manželka princa Harryho ako Meghan Markle v sérii Kravaty.

Autor:

Seriálna herečka sa môže stať jednou z najvyšších filmových hviezd! Ak sa vojvodkyňa Meghan rozhodne vrátiť do kamier, suma, ktorú zaplatí, bude ohromujúca.

Po odchode z Británie sa Harry a Meghan prvýkrát usadili v Los Angeles. A aj keď sú už len pár kilometrov od Hollywoodu, v Santa Barbare je stále v Kalifornii. Svet veľkých filmových produkcií je pre Meghan doslova na dosah.

Ako povedal režisér hollywoodskeho filmu Paul Feig, režisér filmov ako Spy a Ghostbusters, The Mirror, veľkí producenti sa pravdepodobne pokúsia dostať manželku princa Harryho do svojich projektov. „Chcel by som, aby bola vo svojom filme. Myslím, že je skvelá. Som jej fanúšik,“ povedal Feig.

Vďaka Meghanovmu konaniu sa kráľovský pár mohol slušne zlepšiť, ako povedal Jonathan Shalit z InterTalent. „Bez ohľadu na to, akú úlohu hrá, bude ju chcieť vidieť každý. Hovoríme o poplatku okolo 50 miliónov dolárov,“ uviedol. Meghan sa preslávila vďaka seriálu „Kravaty“, v ktorom hrala v čase, keď sa stretla s princom Harrym.

Páči sa vám tento článok? Podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom dennej Pravdy a jej internetovej verzie je priniesť vám denné správy, rozhovory, komentáre, správy, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie, ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Aby sme pre vás mohli pracovať neustále a ešte lepšie, potrebujeme vašu podporu.
Ďakujeme vám za akýkoľvek finančný príspevok.

READ  Severné Írsko vs Slovensko: Ian Paraklov chýba pri hľadaní play-off Euro

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close