šport

Kedy a ako sledovať Indian Wells Masters 2023?

Jedna z najdôležitejších udalostí roka ATP Tour sa čoskoro začne. Indian Wells Masters alebo BNP Paribas Open odštartujú 11. marca a fanúšikovia netrpezlivo sledujú zápasy. Remízy ešte nie sú stanovené, ale vzrušenie bude veľké a súboje budú intenzívne. Súťaže sa začnú 11. marca a skončia 20. marca. Bude sa vysielať po celom svete a bude sa dať sledovať na rôznych streamovacích službách po celom svete.

Dvaja z popredných grandslamových víťazov ATP sa turnaja, žiaľ, nezúčastnia. Rafael Nadal sa pre zranenie odhlásil z Australian Open Novak Djokovič je fit, ale bol mu zamietnutý vstup do svetovej krajiny číslo 1 z dôvodu politiky týkajúcej sa neočkovaných cestujúcich.

To by mohlo dať Carlosovi Algarzovi dokonalú príležitosť na opätovné získanie svetového rebríčka číslo 1. Daniel Medvedev je tiež jedným z favoritov po víťazstve na šampionáte v Dubaji. Taylor Fritz je obhajcom titulu a zdá sa, že turnaj opäť vyhrá.

Reklama

Článok pokračuje pod týmto inzerátom

Pre WTA sa hry začnú 8. marca a skončia 20. marca. Ika Svitek, nasadená jednotka WTA, bude hrať, aby potvrdil svoju dominanciu. Arina Sabalenka a Jessica Pegula na 2. a 3. mieste nastúpia na miesto Svidka a budú sa snažiť vyhrať prestížny turnaj. Sabalenková je jedným z favoritov po nedávnom víťazstve na Australian Open 2023.

Kde sa pozerať na Indian Wells Masters 2023

V prípade edície ATP môžu tí v USA sledovať zápasy naživo na Tennis Channel/TC Plus. Amazon Prime Video je k dispozícii pre divákov v Spojenom kráľovstve a Írsku. Austrálčania, Singapurčania a obyvatelia Stredného východu to môžu sledovať na beInNSPOTS. Eurosport Nordics bude vysielať Masters v Nórsku, Švédsku, Fínsku a na Islande. Eurosport sa bude vysielať v Českej republike, na Slovensku, v Rumunsku, Maďarsku a Francúzsku.

READ  Prospekt Hubs Juraj Slafkowski hovorí o najnovšej kritike, ktorej čelil na sociálnych sieťach

Hongkonskí diváci budú zápas vysielať na PCCW. NHK a športový kanál Kyora. WOWOW bude vyhradené pre divákov v Japonsku.

Reklama

Článok pokračuje pod týmto inzerátom

SuperSport Africa bude zápas vysielať na celý africký kontinent. Viacom18 bude vysielať a streamovať turné ATP 1000 do Indie, Nepálu, Bhutánu, Pakistanu, Maldív, Bangladéša a Srí Lanky. Viacom18 bude vysielať aj edíciu WTA Indian Wells.

Ponorte sa hlbšie

Rafael Nadal a Novak Djokovič si v rámci prípravy na olympiádu zahrajú štvorhru na Indian Wells Masters 2020.

Asi pred 3 rokmi

Verzia WTA turné bude až na pár výnimiek dostupná na rovnakých kanáloch a službách. Singapur bude mať edíciu WTA na Starhub. beInNSports ho bude vysielať do Austrálie a Francúzska. Maďarsko a Rumunsko budú zápasy sledovať na DigiSporte. MTV3 pre Fínsko a NowTV v Hong Kongu.

Reklama

Článok pokračuje pod týmto inzerátom

Pozrite si tento príbeh – Alexis Ohanian vzácne nahliadne do kancelárie „manželky“ Sereny Williamsovej plnej fotiek dcéry Olympie, „Superwoman“ a „Rafaela Nadala“

Návštevnosť bude vysoká. Obava je veľká, tenisoví fanúšikovia netrpezlivo očakávajú štart ATP Masters a budú prilepení k obrazovke. Víťazom je hádanie kohokoľvek. Kto podľa vás vyhrá?

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close