šport

Kedy a kde sledovať FC Barcelona vs Victoria Plus

FC Barcelona je už túto stredu späť v akcii Ligy majstrov. V prvom kole zápasov C-skupiny sa predstavia doma s českou Viktoriou Plzeň.

Je to zaužívané začiatok 21:00 SELČ, Ak potrebujete vedieť, koľko hodín ste na svete, táto stránka vám s tým pomôže.

Uvádzame aj zoznam vysielateľov, ktorí sú držiteľmi práv na zobrazovanie hier v rôznych krajinách alebo regiónoch. Upozorňujeme, že hoci ich tu uvádzame, nemôžeme zaručiť, že sa v hre objavia. Nie je to na nás a mali by ste sa pozrieť na ich vlastné webové stránky, kde nájdete ďalšie podrobnosti.

Všetko v Match Center

Ak nemôžete sledovať zápas, alebo si chcete doplniť sledovanie o ďalšie informácie, nezabudnite, že máme plné spravodajstvo vrátane priameho prenosu zo štadióna a pozápasovej reakcie v našom zápasovom centre. Oficiálna stránka klubu.

Nájdete nás aj vy Aktualizácia textu z minúty na minútuŽivé štatistiky, odkaz na otázku Živý anglický komentár na Rádiu Parsa Oveľa viac na zábavu!

Sociálne webové stránky

Netreba zabúdať ani na komplexné pokrytie, ktoré máme k dispozícii Oficiálne sociálne siete:

Angličtina: @Fc barcelona a www.fcbarcelona.com
katalánčina: @fcbarcelona_cat & www.fcbarcelona.cat
španielčina: @fcbarcelona_es & www.fcbarcelona.es
francúzština: @fcbarcelona_fra & www.fcbarcelona.fr
portugalčina: @fcbarcelona_br
arabčina: @fcbarcelona_ara
turečtina: @fcbarcelona_tr
čínština: fcbarcelona.cn
japončina: @fcbarcelona_jp & www.fcbarcelona.jp
indonézština: @fcbarcelona_id


Streda 7. septembra

Amerike

Kanada / Vancouver (12.00 hod.); Toronto (15:00)
DAZN

Amerike / Los Angeles (12.00 hod.); New York (15:00)
CBS, TUDN v exile

Mexiko / Mexico City (14:00)
TNT

Stredná Amerika / Kostarika (13:00); Panama (14:00)
ESPN
Ďalej: Kanál 7 (Kostarika), Kanál 4 (Salvádor), Kanál 3 (Guatemala), Telecadena Channel 7 (Honduras), Ratenza (Nikaragua), TV Max, RBC, Medcom (Panama)

Karibik / Jamajka (14:00), Kuba, Bahamy (15:00), Surinam (16:00)
Flow Sports, Sportsmax
Ďalej: Canal + (Haiti), Anténa 7 Latin (dom. rep.)

READ  Nórsko získalo rekordných 15 zlatých medailí

Španielsky hovoriaca Južná Amerika / Kolumbia, Peru (14:00) / Venezuela, Čile (15:00) / Uruguaj, Argentína (16:00)
ESPN, televízia
Ďalej: Bolívijčina (Bolívia), RTS (Ekvádor), TCC (Paraguaj), ATV (Peru), La Tele Tuya (Venezuela)

Brazília / Brazília (16:00)
S.P.T., D.N.D

Afriky

severná Afrika / Maroko (20:00), Egypt (21:00)
BeIN

subsaharská Afrika / Senegal, Ghana (19:00), Nigéria, Kamerun (20:00), Južná Afrika, Zambia (21:00), Keňa, Madagaskar (22:00)
Canal+, Superšport

Európe

Island (19:00)
Hra Viaplay, Syn, Stöð 2

Írsko (20:00)
LiveScore, Virgin Media, RTE

Spojene kralovstvo (20:00)
Chytiť hru

Portugalsko (20:00)
Eleven Sports, D.V.I

Gibraltár (21:00)
Gibtelcom

Španielsko (21:00)
Filmová hviezda, Orange

Francúzsko (21:00)
Canal+, BeIN, RMC Sport

Belgicko a Luxembursko (21:00)
Proximus, RTL, VTM

Holandsko (21:00)
Zigo Sport, RTL

Nemecko (21:00)
Prime Video, DAZN

Rakúsko (21:00)
ServisTV, Sky Austria

Švajčiarsko (21:00)
Modré+, médium CH

Taliansko (21:00)
Mediaset, Sky Italia, Prime Video

Malta (21:00)
Melita, PBS

Nórsko (21:00)
TV2

Švédsko (21:00)
Delia

Dánsko (21:00)
Viaplay

Poľsko (21:00)
TVP, Bolsad

Česká republika a Slovensko (21:00)
Woyo, Premier Sports
Ďalej: Nova (český zástupca),
Markisa (Slovensko)

Maďarsko (21:00)
MTVA, hra 1

Slovinsko (21:00)
Sportklub, Pro Plus

balkánske republiky (21:00)
Arénová hra
Ďalej: HRD (Chorvátsko), Artmotion (Kosovo), Maktonski Telecom, MTV (N Macedónsko)

Albánsko (21:00)
Dring, RTSH

Fínsko a pobaltské štáty (22:00)
Viaplay
Ďalej: MTV-C More (Fínsko)

Ukrajina (22:00)
Mecoco

Moldavsko (22:00)
Sedan, Prime

Rumunsko (22:00)
Smart Media, Digisport, Telecom

Bulharsko (22:00)
A1, bTV

Grécko (22:00)
Kozmos, Mega

Turecko (22:00)
EXEN

Cyprus (22:00)
CYTA

Izrael (22:00)
Športový kanál

Rusko / Moskva (22:00)
MHodiny

Arménsko (23:00)
Buď opatrný

Azerbajdžan (23:00)
CBC Sport, Saran

Gruzínsko (23:00)
Adjara, hodvábna sieť

Ázie

arabských krajinách / Mekka (22:00), Omán (23:00)
BeIN

štvrtok 8. septembra

Stredná Ázia / Uzbekistan (12:00), Kazachstan (1:00)
Saran
Ďalej: QazSport (Kazachstan), Q Sport (Kazachstan a Kirgizsko), Almasport (Turkménsko), MTRK (Uzbekistan), Varshish (Tadžikistan)

Mongolsko / Ulánbátar (3.00 hod.)
SBS

Indický subkontinent / Pakistan (12:00), India (12:30), Bangladéš (1:00)
Sony

Mjanmarsko (2:00)
Kanál +

Juhovýchodná Ázia / Thajsko, Kambodža, Laos (2.00 hod.), Malajzia, Singapur (3.00 hod.)
Zostaňte v hre
Ďalej: Truevision, AIS (Thajsko), Astro (Malajzia)

Vietnam (2:00)
FPT

Indonézia / Jakarta (2.00 hod.)
SCTV, Champions TV

Čína (3:00)
CCTV, iQiyi

Hong Kong (3:00)
PCCW

Macao (3:00)
DTM

Taiwan/Čínsky Taipei (3:00)
Elda

Filipíny (3:00)
Klepnite na TV

Južná Kórea (4:00)
SPO TV

Japonsko (4:00)
Aha

Oceánia

Austrália / Sydney (5.00 hod.)
STAN

Nový Zéland (7:00)
iskra

Južný Pacifik / PG (7:00)
Digicel

READ  Americký mužský hokej porazil Slovensko v postupe do svetového semifinále

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close