Zábava

Kedy, ak nie teraz? Existuje stále viac dôvodov, prečo navštíviť Cinemax!

Ktorý film ste videli naposledy v kine? Vedeli ste, že kiná aktívne premietajú a vďaka zavedeným opatreniam dozerajú na bezpečnosť svojich návštevníkov? A keď nabudúce navštívite kino znova? Na konci leta sa na obrazovkách objaví niekoľko očakávaných titulov, ktoré by si skutoční filmoví fanúšikovia nemali nechať ujsť.

Kinopriemysel je jedným z najviac postihnutých opatrení proti pandémii. Napriek skutočnosti, že kiná sa môžu premietať dlhšie ako dva mesiace, stále sú pociťované následky zatvorenia a s tým spojená nedôvera publika. Obavy z rozšírenia koronavírusu, úzka ponuka filmov, ale aj horúce letné dni, ktoré potenciálni diváci strávili v prírode alebo pri vode, boli spojené s nižšou návštevnosťou. Situácia sa rýchlo mení, najmä s rastúcou ponukou atraktívnych filmových titulov. Prečo stojí za to ísť do kina CINEMAX na konci leta?

KINEMAX CINEMAS STRICTLY STAROSTLIVOSŤ O VŠETKY HYGIENICKÉ OPATRENIA

Pri vstupe je k dispozícii dávkovač ručnej dezinfekcie a všetky kontaktné plochy v priestoroch každého kina sú pravidelne dezinfikované. Vetranie kina funguje na princípe vonkajšej cirkulácie vzduchu, tj vzduch z kina je vypúšťaný von, zatiaľ čo čerstvý vzduch prúdi zvonku zvonku. V kombinácii s rúškom, ktoré sú pre divákov pri sledovaní filmu povinné (okrem času stráveného jedlom alebo pitím), vetranie znižuje pravdepodobnosť infekcie na takmer nulovú hodnotu.

MAXIMÁLNE SKÚSENOSTI FILMU ZO SKENOVANIA V KINÁZE

Pozeranie filmu doma má niekoľko nesporných výhod, ale skutočného fanúšika filmu uspokojí iba premietanie v kine. Kvalita obrazu a zvuku na veľkej obrazovke zo systému Dolby Atmos je pre niektoré filmy nevyhnutnosťou. Pre milovníkov kina v Bratislave ponúka kino CINEMAX BORY aj jediné slovenské kino s technológiou IMAX. Vďaka tomu si môžu vychutnať krištáľovo čistý obraz s 2D a 3D verziou filmov na najväčšej obrazovke v krajine.

READ  Zabudnutá princezná Anne. Až do Diany prišla dcéra kráľovnej Alžbety

Skutočne rôznorodá ponuka filmov

Kým bezprostredne po otvorení kín program pozostával hlavne z filmov, ktorých distribúcia bola zastavená na jar príchodom pandémie, v lete sa ponuka výrazne rozšírila a naďalej rástla. Do kín sa v najbližších týždňoch dostane aj niekoľko vysoko očakávaných potenciálnych hitov. Spomeňme aspoň niektoré …

Démon prekliatia – v divadlách práve teraz

Horor so slovenským názvom The Wretched skóroval v USA pri zatváraní klasických kín vďaka premietaniu v kinách pre automobily, ktoré boli stále otvorené. Rozpráva príbeh tínedžera, ktorý zistí, že jeho sused môže byť mýtický démon, ktorý sa živí deťmi.

Quack – práve v divadlách

Podmanivú biografickú drámu s Ivanom Trojanom a Jurajom Lojom v hlavných rolách nakrútil režisér Agnieszka Holland na základe skutočného príbehu českého liečiteľa Jana Mikoláška. Liečil chorých bez lekárskeho vzdelania, ale zároveň bojoval proti svojim vnútorným démonom na pozadí historických udalostí. Film rezonoval na tohtoročnom festivale Berlinale vďaka svojim vynikajúcim hereckým predstaveniam a silnému posolstvu, ktoré ponúka.

Tenet – v kinách od 27. augusta

z filmu Tenet 4fotografie v galérii

Koniec leta bude patriť do kín najnovšiemu filmu režiséra Christophera Nolana, autora celovečerných filmov Počiatok, Interstellar a Dunkirk. O príbehu jeho súčasnej práce sa toho veľa nevie, ale špeciálny agent sa pokúsi zabrániť tretej svetovej vojne pomocou tzv. Inverzie času. Na veľké naliehanie režiséra malo niekoľko krajín premiéru pred jeho uvedením na trh v USA a podľa neho sa film natáčal len pre veľkú obrazovku.

Pinocchio – v kinách od 3. septembra

z filmu Pinocchio 4fotografie v galérii

V slovenskej verzii príde do distribúcie kina nová filmová adaptácia známeho príbehu oživenej drevenej bábky. Celovečernú verziu cesty Pinocchio do sna stať sa skutočným chlapcom nakrútil taliansky režisér Matteo Garone, ktorý je známy aj slovenským divákom vďaka filmom Gomorrah a Dogman.

READ  Víkend: Aké to je byť cirkusovým gymnastom

DIVADELNÉ DIVADLO, PREVÁDZKY, BALETY A KONCERTY

Špeciálna programová časť ARTMAX prináša na premietanie kín CINEMAX okrem umeleckých filmov aj nahrávky alebo živé vysielania z najznámejších svetových divadelných scén a koncertných sál. Projekcia na veľkej obrazovke s najvyšším rozlíšením umožňuje zobraziť detaily, ktoré nie sú voľným okom viditeľné. Samozrejmosťou je toast, pohodlné posedenie a okrem skvelého obrazu aj dokonalý zvuk.

VEĽKÁ LETNÁ SÚŤAŽ

V kinách CINEMAX ich môžu diváci dvakrát vyhrať – maximálny filmový zážitok a jedna z cien v súťaži, ktorá potrvá do 20. septembra. Po zakúpení vstupenky na akékoľvek premietanie a po vyplnení formulára na webových stránkach www.cine-max.sk môžu získať štvrťročné VIP karty, elektrické bicykle alebo dokonca súkromné ​​premietanie pre seba a svojich blízkych v žrebovaní!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close